Naujienų srautas

Sportas2019.10.13 20:41

Po pergalės Klaipėdoje Jasikevičius išskyrė žalgiriečius, kurie turi gauti daugiau minučių LKL

LRT.lt 2019.10.13 20:41

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienį Klaipėdoje sužaistose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse nušovė du zuikius vienu šūviu – įveikė šeimininkus „Neptūną“ (80:73) ir po daugiau nei pusantrų metų laimėjo susitikimą Klaipėdoje.

Po dvikovos vyriausiasis žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi savo auklėtinių pasirodymu mače ir kalbėjo apie žaidėjus, kurie turi gauti daugiau minučių LKL čempionate.

„Manau, kad rungtynėmis turime būti patenkinti. Kai kuriose situacijose sprendėme savus reikalus. Kai kuriose situacijose, ypač po pertraukos, atrodėme solidžiai. Man patiko mūsų gynyba, o žaidėjai rodė didžiulį norą žaisti. Nepaisant visų dalykų, nuovargio bei manevravimo sudėtimi, atrodėme solidžiai. Žinoma, galime gerokai geriau, bet šiai dienai tai nėra lengva“, – po rungtynių aiškino Š. Jasikevičius.

– Pirmoje pusėje jūsų pataikymas iš žaidimo buvo geresnis nei „Neptūno“. Kodėl varžovai pirmavo?

– Buvo situacijų kuriose neprasižengėme. Suskaičiavome apie 10 taškų į savąjį krepšį, kuomet neprasižengėme, o „Neptūnas“ pasinaudojo savo pranašumu. Padarius paprastą pražangą, būtume turėję 6 taškais mažiau. Puolime sprendėme savas problemas, nes rungtynės trunka 40 minučių.

– Pastaruoju metu daug kalbų apie Alexą Perezą. Kaip šiandien vertinate jo žaidimą?

– Gerai. Alexas dirba savo darbą. Jis šiandien žaidė solidžiai ir agresyviai. Jis gerai spaudė varžovų įžaidėjus. Tai yra proceso dalis ir žaidėjas šiame procese gerai jaučiasi.

– Trečiajame kėlinyje buvo atkarpa 15:1, kurios metu puikiai atrodė Zachas LeDay. Kiek jis buvo svarbus minėtame rungtynių momente?

– Nežinau, vyrai, kur jūs žiūrite, bet Thomasas Walkupas pakeitė šias rungtynes.

– Treneri, pirmoje rungtynių pusėje nežaidė Lukas Lekavičius. Ar tai buvo planas duoti jam poilsio?

– Buvo planas duoti pažaisti kitiems žaidėjams.

– Kaip jus tenkino planas duoti pažaisti kitiems?

– Gerai. Reikia duoti minučių Alexui, reikia duoti minučių Rokui Jokubaičiui. Tikrai noriu, kad Rokas daugiau minučių gautų LKL čempionate. Reikia žaisti ir Martinui Gebenui. Organizacijoje tikime jo galimybėmis. Tai yra procesas. Tiek Martinas, tiek Rokas mums yra svarbūs, todėl reikia, kad jie pajustų tokią atmosferą kaip Klaipėdoje. Tai jiems yra labai svarbu. D d

– Kaip galite palyginti šio ir praėjusio sezono „Neptūno“ sudėtis?

– Esame tokioje sezono atkarpoje, kurioje esame. Man tie spėliojimai visiškai neįdomūs. Ką galime nuspręsti po 5-6 rungtynių? Aišku, tą patį sakiau Milane – jums (žurnalistams – LRT.lt) reikia užpildyti tuos puslapius ir viskas yra logiška. Dar nei viena komanda nelaimėjo nė vieno titulo spalio viduryje ar pabaigoje. Nėra taip, kad iškart į sistemą įeis 4-5 žaidėjai ir duos rezultatų. Jums reikia, mums – dirbti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi