Naujienų srautas

Sportas2019.10.13 16:16

Eurolyga pripažino: teisėjai triskart grubiai suklydo „Žalgirio“ rungtynių Milane pabaigoje

LRT.lt 2019.10.13 16:16

Sekmadienį Eurolygos tinklalapyje euroleague.net paskelbtas pranešimas spaudai, kuriame pripažįstama, kad rungtynių Milane tarp „Žalgirio“ ir vietos „AX Armani“ pabaigoje teisėjai net triskart neužfiksavo šeimininkų krepšininko Michaelo Rollo klaidų.

Likus žaisti 14 sekundžių iki susitikimo pabaigos varžovus visas rungtynes vijęsi žalgiriečiai atsiliko dviem taškais (81:83), o su kamuoliu buvo Ettore Messinos auklėtiniai.

Išsimetus kamuolį iš už šoninės linijos „AX Armani“ gynėjas Michaelas Rollas buvo dviejų žalgiriečių užspaustas prie vidurio linijos.

Eurolygos pranešime tvirtinama, kad M. Rollas dviem kojomis jau buvo užsiėmęs poziciją. Prieš sumušdamas kamuolį žaidėjas pakėlė abi pėdas, todėl krepšininkui turėjo būti užfiksuoti žingsniai, o kamuolys atiduotas „Žalgiriui“.

Negana to, sumušęs kamuolį į parketą, M. Rollas užsiėmę poziciją, kurioje jo atramine koja tapo kairioji. Netrukus amerikietis atkėlė pėdą nuo parketo. Teisėjai tokį veiksmą turėjo užfiksuoti kaip žingsnių taisyklės pažeidimą, o kamuolys turėjo atitekti žalgiriečiams.

Iškart po šių veiksmų, M. Rollas užmyno ant vidurio linijos, taip pažeisdamas taisykles. Teisėjai turėjo užfiksuoti vidurio linijos taisyklės pažeidimą ir kamuolį atiduoti kauniečiams.

Neužfiksavus nė vienos iš šių klaidų, M. Rollas perdavė kamuolį Sergio Rodriguezui, kuris realizavo du baudų metimus ir įtvirtino savo komandos pergalę – 85:81. Žalgiriečiams tai buvo antroji nesėkmė iš eilės sezono pradžioje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi