Naujienų srautas

Sportas2019.10.13 09:49

„Sporting“ vadovybė svarsto galimybę namų stadioną perkrikštyti Ronaldo vardu

LRT.lt 2019.10.13 09:49

Vienas geriausių futbolininkų pasaulyje Cristianas Ronaldo netrukus gali sulaukti dar vieno itin garbingo pripažinimo. Lisabonos „Sporting“ klubo vadovybė svarsto Jose Alvaladės vardu pavadintą namų stadioną pervadinti C. Ronaldo garbei, praneša ispanų portalas marca.com.

Portugalas savo profesionalo karjerą pradėjo Lisabonos „Sporting“ klube, o prieš tai rungtyniavo „Sporting“ jaunimo komandoje. C. Ronaldo 2002 m. spalio 7 d. senajame „Sporting“ stadione pelnė savo pirmąjį įvartį vyrų komandoje.

J. Alvaladės stadionas buvo rekonstruotas ir atidarytas 2003 m., o jau pirmajame susitikime „Sporting“ ekipa nugalėjo „Manchester United“ klubą. Susitikime vėl pasižymėjo tuomet 18-metis C. Ronaldo.

2003-aisiais portugalas persikėlė į tą patį „Manchester United“ klubą, kuriame rungtyniavo iki 2009 m.

Kalbėdamas su portalu tuttosport.com „Sporting“ klubo prezidentas Frederico Varandas kalbėjo apie galimą stadiono pervadinimą.

„Stadiono pervadinimas C. Ronaldo vardu yra viena šiuo metu svarstomų galimybių. Mes juo labai didžiuojamės. Be to, C. Ronaldo yra ir visuomet išliks vienu iš mūsų klubo simbolių. Norime, kad jaunieji „Sporting“ akademijos futbolininkai lygiuotųsi į C. Ronaldo“, – aiškino F. Varandas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi