Naujienų srautas

Sportas2013.01.29 08:07

„Lietuvos ryte“ – NBA duonos ragavęs aukštaūgis iš JAV

LRT.lt 2013.01.29 08:07

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipoje makedoną Predragą Samardžiskį pakeis NBA duonos ragavęs ir ne vieną šalį apkeliavęs amerikietis „centras“ Patrickas O`Bryantas, skelbiama oficialioje „Lietuvos ryto“ klubo internetinėje svetainėje.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipoje makedoną Predragą Samardžiskį pakeis NBA duonos ragavęs ir ne vieną šalį apkeliavęs amerikietis „centras“ Patrickas O`Bryantas, skelbiama oficialioje „Lietuvos ryto“ klubo internetinėje svetainėje.

Sutartis  su 26 metų 213 cm ūgio P. O`Bryantu sudaryta iki šio sezono pabaigos su galimybe pratęsti kitam sezonui.

2006-ųjų birželio mėnesį naujokų biržoje NBA klubas „Golden State Warriors“pakvietė P. O`Bryantą 9-uoju šaukimu, bet rugsėjį jis susilaužė koją ir pasveikęs atsidūrė antrinės NBDL lygos klube „Bakersfield Jam“.

2007-ųjų vasarį „Warriors“ susigrąžino aukštaūgį, bet treneris Donas Nelsonas nusivylė jo meistriškumu – per du sezonus jam leido epizodiškai pasirodyti vos 40 mačų. Vėliau šis krepšininkas sužaidė dar 50 rungtynių „Boston Celtics“ ir „Toronto Raptors“ klubuose, bet nebuvo rezultatyvus – rinko vos 2,1 taško.

Nuo 2010 metų „centras“ mėgino savo laimę Kinijoje ir Graikijoje, kol pernai vasarą sužibėjo Puerto Rike: „Indios“ klubas tapo čempionu, o P. O`Bryantas buvo išrinktas geriausiai besiginančiu lygos žaidėju.

Šiemet jis žaidė NBDL klube „Reno Bighorns“, kur pelnydavo po 10,3 taško ir atkovodavo po 6 kamuolius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi