2019.10.12 08:24

NBA: Brazdeikis debiutavo be taškų, Giannis ir Dončičius surengė įspūdingą šou

LRT.lt 2019.10.12 08:24

NBA sužaistos septynerios ikisezoninės rungtynės, kuriose į aikštę jau žengė ir didžiosios lygos žvaigždės, pirmą kartą su Niujorko „Knicks“ marškinėliais ne Vasaros lygoje pasirodė ir Ignas Brazdeikis.

Pilnutėlėje „Madison Square Garden“ arenoje „Knicks“ ekipa patyrė pirmą pralaimėjimą, kai 99:115 nusileido Vašingtono „Wizards“ ekipai.

I. Brazdeikis mačą pradėjo ant suolo, o aikštėje pasirodė tik 7 minutėms, per kurias prametė abu tritaškius ir daugiau niekuo nepasižymėjo.

„Knicks“: M. Morrisas 21, R. Barrettas (7 atk. kam.) 15, J. Randle`as (8 atk. kam.) ir A. Trieras po 14.

„Wizards“: B. Bealas 21, M. Wagneris 18, J. McRae ir J. Andersonas (5/11 trit.) po 15.

Dar vieną puikų mačą surengė NBA naujokų biržos pirmasis šaukimas Zionas Williamsonas, kurio vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ namuose 128:127 palaužė Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Likus žaisti pusantros sekundės iki mačo pabaigos pergalę šeimininkams dvitaškiu išplėšė NBA lygos naujokas Javonas Bessas.

Vos per 23 aikštėje praleistas minutes Z. Williamsonas spėjo pasižymėti 26 taškais (8/11 dvit., 1/1 trit., 7/9 baud.), taip atvesdamas savo komandą į pergalę.

Tiesa, tai nebuvo reguliaraus sezono lygio mačas, mat abiejų komandų treneriai panaudojo po 15 žaidėjų, nė vienas iš jų nerungtyniavo ilgiau nei 27 minutes.

„Pelicans“: Z. Williamsonas 26, N. Alexanderis-Walkeris 22, B. Ingramas 18, L. Ballas 15.

„Jazz“: J. Greenas 20, R. O`Neale`as (4/6 trit.) 16, B. Bogdanovičius ir R. Gobertas po 15.

Pirmą kartą ikisezoninėse rungtynėse į aikštę žengė praėjusio sezono MVP Giannis Antetokounmpo, iškart surengęs įspūdingą šou ir padėjęs Milvokio „Bucks“ ekipai išvykoje 118:111 įveikti Dalaso „Mavericks“.

Graikas žaidė tik 23 minutes, bet per šį laiką spėjo įmesti net 34 taškus, pataikydamas 3 tritaškius iš 4. Jis taip pat atkovojo 11 kamuolių.

Dalaso ekipos gretose irgi 23 minutes žaidęs Lukas Dončičius įmetė 27 taškus, o latvis Kristapas Porzingis pasižymėjo 11. Tiesa, pastarasis prametė net 7 tritaškius.

Giannio brolis Thanasis per 11 minučių pasižymėjo 5 taškais.

„Mavericks“: L. Dončičius (5/8 trit., 7 atk. kam.) 27, B. Marjanovičius (8 atk. kam.) 16, J. Jacksonas 13, J. Brunsonas 12, K. Porzingis (2/9 trit.) 11.

„Bucks“: G. Antetokounmpo (10/16 dvit., 3/4 trit., 11 atk. kam.) 34, E. Iliyasova (5/7 trit.) 18, D. Benderis 17, D. DiVincenzo 14.