Naujienų srautas

Sportas2019.10.11 20:25

Grubiai klydęs „Vytis“ rimčiau „Barcelona“ komandai nepasipriešino

LRT.lt 2019.10.11 20:25

Kauno „Vyčio“ futbolininkai futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo varžybose liko ir be pergalių, ir be taškų. Paskutinėse trečiosios grupės rungtynėse kauniečiai Jonavoje 0:8 (0:3) neprilygo vienam pagrindinių pretendentų į turnyro laimėtojų titulą „Barcelona“ klubui.

Ispanijos futbolininkai iniciatyvą perėmė nuo pat pirmųjų minučių ir gana anksti pelnė pirmą įvartį, kai po grubios Kauno komandos klaidos kamuolį į tinklą pasiuntė Mario Rivillosas.

„Vyčio“ žaidėjo ir toliau kaustė tam tikra įtampa, o tuo naudodamiesi „Barcelona“ futbolininkai per penkių minučių atlkarpą iki pertraukos pridėjo dar du tikslius smūgius ir ilsėtis išėjo jau pirmaudami 3:0.

Po pertraukos „Vyčio“ trenerių štabas nusprendė stiprinti puolamuosius veiksmus ir vietoje vartininko rungtyniauti išleido dar vieną aikštės žaidėją, tačiau tai didelės naudos neatnešė.

Kauno komanda rungtyniavo daugumoje, tačiau aštrių pavojų nesukūrė (neskaitant kelių smūgių į virpstą), o greitose atakose šeimininkus baudę „Barcelona“ atstovai į tinklą pasiuntė dar penkis smūgius.

Po du įvarčius laimėtojams pelnė M. Rivillosas ir Povillas, po kartą pasižymėjo Danielis Shiraishi, Arthuras, Marcenio ir Rogeris.

Su devyniais taškais „Barcelona“ tapo grupės laimėtoja, antrą vietą užėmė „Tyumen“ komanda iš Rusijos (6 taškai), laipteliu žemiau savo vietą rado „Ayat“ komanda iš Kazachstano (3 taškai), o be taškų likę „Vyčio“ futbolininkai grupėje liko ketvirti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi