2015.08.10 14:59

R. Račinskas šaudymo pasaulio taurės varžybose pagerino Lietuvos rekordą

BNS2015.08.10 14:59

Azerbaidžane vykstančiose šaudymo sporto pasaulio taurės varžybose sekmadienį pasibaigė dvi dienas trukusios šaudymo į skraidančius taikinius varžybos apvaliame stende (SKEET). Varžybose sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovas – vilnietis Ronaldas Račinskas. Jis kvalifikacinėse varžybose pataikė į 121 lėkštelę iš 125 galimų, pagerino sau priklausantį Lietuvos rekordą ir užėmė 13 vietą tarp 108 dalyvių.

Pasiektas rezultatas 7 taškais viršija minimalų olimpinių žaidynių kvalifikacinį normatyvą.

R. Račinskui pritrūko tik vieno taško iki prestižinių varžybų finalinio šešeto ir galimybės iškovoti kelialapį į Rio de Ženero olimpines žaidynes.

Nugalėjo dukart olimpinis čempionas iš JAV Vincentas Hancockas (124 iš 125 kvalifikacinėse varžybose, 16 iš 16 pusfinalyje, 15 iš 16 finale ir 6 pataikymai iki pirmos klaidos).

Sidabru tik po persišaudymo iki pirmos klaidos tenkinosi Austrijos atstovas Sebastianas Kuntschikas (122 + 16 + 15 + 5), o Bronza atiteko italui Gabrielei Rossetti (123 + 15 + 16).