2019.10.10 21:59

Sensacija Eurolygoje: „Crvena Zvezda“ ant menčių paguldė „Fenerbahče“ krepšininkus

CSKA susitvarkė su „Bayern“
LRT.lt2019.10.10 21:59

Ketvirtadienį startavusiame antrajame 2019-2020 metų Eurolygos ture sensaciją sukūrė Belgrado „Crvena Zvezda“. Serbijos ekipa 68:56 (15:16, 20:14, 16:13, 17:13) palaužė akivaizdžiais dvikovos favoritais laikytus Stambulo „Fenerbahče“ atstovus.

Turkijos klubas visiškai nerado savęs puolime – ataikė tik 8 iš 27 tritaškių, taip pat atliko tik 12 rezultatyvių perdavimų.

Nepaisant prasto žaidimo, likus kiek daugiau nei 5 minutėms „Fenerbahče“ atsiliko tik 2 taškais ir turėjo neblogus šansus išvargti pergalę (51:53). Vis dėlto, Belgrado krepšininkai atsakė 8:0 spurtu ir susikrovė 10 taškų persvarą iki finalinės sirenos likus mažiau nei 2 minutėms (61:56).

Željko Obradovičiaus auklėtiniai nebepajėgė atsitiesti.

Nugalėtojams 13 taškų pelnė Lorenzo Brownas (6 rez. perd.), po 11 pridėjo Stratos Perperoglou ir Jamesas Gistas (5/11 dvitaškių, 8 atk. kam.).

„Fenerbahče“ ekipai 19 taškų sumetė Nando de Colo (4/9 dvitaškių, 3/6 tritaškių). 13 surinko Ali Muhammedas (3/9 tritaškių).

Kitame mače Maskvos CSKA 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ krepšininkus ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Rusijos komanda ne kartą antrame ir trečiame kėlinyje buvo atitrūkusi dviženkliu skirtumu, tačiau bavarai nesiruošė nusileisti ir vis sugebėdavo prisivyti varžovus.

Vis dėlto, paskutines 5 trečiojo kėlinio minutes CSKA sužaidė 10:2 ir likus žaisti kėliniui pirmavo 10 taškų – 60:50. Panašu, kad čia „Bayern“ atstovai ir palūžo – iki vienženklio skirtumo jų deficitas sumažėjęs jau nebebuvo.

Nugalėtojų gretose 15 taškų pelnė Willas Clyburnas (5/8 dvitaškių, 5/6 baudų, 8 atk. kam.), po 10 surinko Joelis Bolomboy`us ir Johannesas Voigtmanas (12 atk. kam.).

„Bayern“ komandai 17 taškų sumetė Gregas Monroe (4/10 dvitaškių, 9/13 baudų, 10 atk. kam.). 12 pridėjo Nihadas Dedovičius, dar 10 pelnė Danilo Barthelis.