2019.10.10 15:32

Lietuvos golbolininkai palaužė turkus ir tęsia sėkmingą žygį Europos čempionate

LRT.lt2019.10.10 15:32

Trečiąją pergalę Rostoke (Vokietijoje) vykstančiame Europos golbolo čempionate iškovojo Lietuvos vyrų rinktinė A grupės turnyro rungtynėse 3:1 (2:1) nugalėjusi Turkijos golbolininkus.

Paskutinėse grupės rungtynėse lietuviai nuo 21 val. susitiks su Ukrainos rinktinė.

Pirmąjį susitikimo įvartį Mantas Panovas pelnė sužaidus vos 27 sekundes susitikime.

Po penkių minučių Turkijos rinktinė realizavo baudinį, skirtą į lietuvių vartus, bei išlygino rezultatą – 1:1.

Likus žaisti penkias minutes pirmajame kėlinyje turkai buvo nubausti baudiniu už keliamą triukšmą. Mūsų šalies rinktinėje baudinį realizavo M. Panovas – 2:1.

Antrajame kėlinyje komandos ilgą laiką keitėsi nerezultatyvios atakomis, tačiau tiksint paskutinei susitikimo minutei mūsų šalies rinktinės pranašumą padidino Justas Pažarauskas – 3:1.

Trečiadienį pasirodymą Europos čempionate pradėję lietuviai sutriuškino graikus (17:7) ir ukrainiečius (14:4). Mūsų šalies rinktinė gina Senojo žemyno čempionų titulą.