Naujienų srautas

Sportas2019.10.10 12:02

Dar vienas sutartų futbolo rungtynių skandalas Latvijoje – sulaikyti trys asmenys

LRT.lt 2019.10.10 12:02

Trečiadienį Latvijoje surengtoje specialioje policijos komisaro Into Kuzio spaudos konferencijoje pranešta apie tris sulaikytus asmenis, kurie yra įtariami nelegaliomis lažybomis futbole ir prisidėję prie sutartų rungtynių organizavimo, skelbiama „lsm.lv“ tinklalapyje.

Anot Latvijos naujienų agentūros LETA, vienas iš sulaikytųjų – buvęs Daugpilio „Dinaburg“ klubo prezidentas Olegas Gavrilovas, kuriam jau anksčiau paskirta griežta bausmė – diskvalifikacija iki gyvos galvos nuo Latvijos futbolo. O. Gavrilovas yra įtariamasis dar vienoje byloje, susijusioje su sutartomis rungtynėmis.

Spaudos konferencijoje I. Kuzis žiniasklaidai pranešė, kad policijai nepavyko pagrindinio įtariamojo, kuriam pateikti kaltinimai nelegalių lažybų organizavimu, išlaikyti nelaisvėje – asmuo buvo paleistas už 30 tūkstančių eurų užstatą. Policijos vadovo teigimu, dar bus tiriama, iš kur buvo gauti užstatui skirta pinigų suma.

Be to, buvo pranešta, kad trys sulaikytieji asmenys jau ir anksčiau buvo policijos radare dėl panašių nusikaltimų. Nors spaudos konferencijoje nebuvo paskelbti įtariamųjų vardai, tvirtinama, kad jie visi yra Latvijos piliečiai. Priduriama, kad byla susijusi su sutartomis rungtynėmis Latvijos aukščiausioje futbolo lygoje.

Latvijos Respublikos vidaus reikalų ministras Sandis Girgenas paskelbė, kad Vidaus reikalų ministerija, Latvijos policija, Latvijos futbolo federacija ir UEFA bando bendromis jėgomis pasiųsti aiškų signalą, kad sutartų rungtynių organizavimas ir nelegalios lažybos nebus toleruojamos. S. Girgeno tegimu, Latvijos policijos inicijuota byla – tik pirmasis žingsnis kovojant su sutartomis rungtynėmis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi