Naujienų srautas

Sportas2019.10.10 10:35

NBA neatsitraukia: rungtynės Šanchajuje įvyks nepaisant ginčo dėl Honkongo

BNS 2019.10.10 10:35

NBA paskelbė neatšaukianti draugiškų ketvirtadienio rungtynių Šanchajuje, dėl kurių buvo suabejota po vienos komandos vadovo tviterio žinutės, papiktinusios Kiniją.

Los Andželo „Lakers“ ir Bruklino „Nets“ susirems per NBA rungtynes Šanchajuje, skelbiama NBA oficialioje paskyroje Kinijos socialinėje žiniasklaidoje. Pranešime nurodoma, kad rungtynės prasidės ketvirtadienį 19 val. 30 minučių.

Rungtynių likimas buvo neaiškus dėl kontroversijos, kurią praėjusią savaitę išprovokavo „Houston Rockets“ generalinio direktoriaus Darylo Morey žinutė su pareikšta parama demokratijos reikalaujantiems demonstrantams Honkonge.

Jo komentarai ir vėlesni NBA pareiškimai šiuo klausimu paskatino transliuotojus atšaukti planus rodyti šias ir dar vienas, šeštadienį Šendžene planuojamas rungtynes.

NBA rėmėjai Kinijoje protestuodami taip pat nutraukė ryšius su JAV krepšinio lyga. Šanchajuje buvo pašalinti rungtynių reklaminiai plakatai, o NBA paskutinę minutę atšaukė virtinę suplanuotų reklaminių renginių.

Neatšaukdama šių rungtynių NBA nepaisys ne tik Kinijos raginimų lygai pasitraukti iš Kinijos, bet ir JAV politikų raginimų principų vardan atsisakyti Kinijos rinkos.

NBA atstovas, su kuriuo susisiekė naujienų agentūra AFP, patvirtino, kad rungtynės įvyks.

Nei minėtoje socialinės žiniasklaidos paskyroje, nei NBA atstovo komentaruose šeštadieniui planuojamų rungtynių likimas neminimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi