2019.10.10 08:52

Susikrauto pranašumo neišlaikę vokiečių futbolininkai sužaidė lygiosiomis su Argentina

LRT.lt2019.10.10 08:52

Dortmunde surengtose kontrolinėse rungtynėse Vokietijos futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:0) su Argentinos futbolininkais.

Jau 15-ąją minutę Lukas Klostermannas iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį baudos aikštelę, kur, atsidūręs kelių varžovų apsuptyje, Serge`as Gnabry pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.

22-ąją minutę S. Gnabry atliko juvelyrinį perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolį priėmęs visiškai laisvas Kai`us Havertzas įmušė antrąjį įvartį susitikime.

66-ąją susitikimo minutę rezultatą tiksliu smūgiu galva sušvelnino Lucasas Alario, gavęs puikų perdavimą iš komandos draugo.

Argentiniečiai nebuvo nusiteikę susitaikyti su pralaimėjimu ir rezultatą 85-ąją minutę tiksliu smūgiu išlygino Lucasas Ocamposas.