2019.10.09 20:37

Pagirtinai kovojęs „Vytis“ nusileido Rusijos čempionams ir Čempionų lygoje lieka be pergalių

LRT.lt2019.10.09 20:37

Antrąją nesėkmę iš eilės Jonavoje vykstančiame futsalo Čempionų lygos 3-iosios grupės turnyre patyrė Kauno „Vyčio“ klubas, rezultatu 2:4 (0:2) turėjęs pripažinti „Tyumen“ futbolininkų pranašumą iš Rusijos.

Ši nesėkmė užkirto kelią Kauno ekipai keturių komandų grupėje užimti vieną iš trijų pirmųjų pozicijų, kurios garantuoja patekimą į elito etapą.

„Vytis“ grupėje aukščiau paskutinės vietos nebepakils ir penktadienio rungtynėse su viena turnyro favoričių „Barcelona“ ekipa kovos tik dėl garbės.

Rusijos klubas į priekį išsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pradžioje – 2-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Bruno Taffy.

Progų ieškoję kauniečiai liko nieko nepešę, o po kėlinio viduryje rezultatą 11-ąją minutę padvigubino antrąjį savo įvartį pelnęs B. Taffy.

17-ąją minutę Leandro nesugebėjo realizuoti į Rusijos ekipos vartus skirto baudinio.

Antrajame kėlinyje „Tyumen“ vartininkas Gugielas užsidirbo raudoną kortelę už pavojingą žaidimą. Dvi minutes daugumoje žaidęs „Vytis“ pasiekė savo – įvartį 30-ąją minutę pelnė Leandro.

Išlyginti rezultatą siekę „Vyčio“ žaidėjai netrukus gavo smūgį – 34-ąją minutę svečių pranašumą padidino Batyrevas.

38-ąją minutę ketvirtąjį svečių įvartį pelnė Loginovas – 1:4.

„Vyčio“ futbolininkai kovojo iki galo ir 39-ąją susitikimo minutę rezultatą sušvelnino Isaacas – 2:4.

Pirmose turnyro rungtynėse „Vytis“ kiek netikėtai 4:5 turėjo pripažinti „Ayato“ futbolininkų iš Kazachstano pranašumą. „Tyumen“ ekipa pirmajame susitikime minimaliu skirtumu – 0:1 nusileido „Barcelona“ komandai.

Trečiadienį sužaistame pirmajame susitikime „Barcelona“ 7:1 sutriuškino „Ayatą“.