Sportas

2019.10.09 16:14

Įvarčių fiestą Jonavoje surengusi „Barcelona“ užsitikrino bilietą į kitą futsalo Čempionų lygos etapą

LRT.lt2019.10.09 16:14

Antrąją pergalę Jonavoje vykstančiame futsalo Čempionų lygos 3-iosios grupės turnyre iškovojo „Barcelona“ klubas, rezultatu – 7:1 (4:0) įveikęs „Ayato“ futbolininkus iš Kazachstano.

Po šio laimėjimo Katalonijos ekipa keturių komandų grupėje žemiau trečiosios vietos nebenukris bei taip užsitikrino kelialapį į elitinį turnyrą, kuris vyks lapkričio mėnesį.

Dvikovoje Jonavoje „Barcelona“ klubą į priekį 6-ąją rungtynių minutę išvedė Adolfo.

Danielis Shiraishi 11-ąją minutę rezultatą padvigubino, o katalonų persvarą iki trijų įvarčių 15-ąją minutę padidino Joselito. 17-ąją minutę paskutinę pirmojo kėlinio įvartį pelnė D. Shiraishi.

Antrajame kėlinį trečiąjį savo įvartį susitikime 28-ąją rungtynių minutę pelnė D. Shiraishi, o rezultatas tapo jau 5:0.

„Barcelona“ nemažino apsukų ir toliau tęsė pavojingas atakas prie „Ayato“ vartų. Šeštąjį rungtynių įvartį 36-ąją minutę pelnė katalonų vartininkas Didacas Planas, pasižymėjęs įspūdingu smūgiu nuo savo vartų.

40-ąją minutę Adolfo varžovus nubaudė ir paskutiniu susitikimo įvarčiu – 7:0.

Vos po 20 sekundžių garbės įvartį Kazachstano ekipai pelnė Ryndinas – 1:7.

„Ayato“ komandai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po pirmadienį iškovotos pergalės – 5:4 prieš Kauno „Vyčio“ futbolininkus.

„Barcelona“ pirmadienį 1:0 nugalėjo „Tyumen“ ekipą iš Rusijos, su kuria antradienį nuo 19 val. Jonavoje susitiks su „Vytis“. Rungtynes tiesiogiai transliuos portalas LRT.lt.