Sportas

2019.10.09 13:20

Dar vienas žingsnis aukštyn: 13-metė Jocytė sulauks kvietimo į moterų rinktinę

LRT.lt2019.10.09 13:20

Šią vasarą apie save Europos merginų jaunių čempionate garsiai paskelbusi 13-metė Justė Jocytė sulauks kvietimo ir į nacionalinę moterų rinktinę.

Apie tai pranešė portalas „Basketnews.lt“, o trečiadienį tokią situaciją portalui LRT.lt patvirtino ir Lietuvos krepšinio federacijos atstovai.

Lietuvos moterų rinktinė kitą mėnesį rungtynėmis su Albanijos ir Turkijos rinktinėmis pradės atranką į 2021-ųjų Europos moterų čempionatą, o būtent dvikovoje su ne itin pajėgia Albanijos rinktine, spėjama, J. Jocytė gali sulaukti savo šanso.

Šią vasarą Makedonijoje vykusiame Europos merginų jaunių čempionate J. Jocytė vedė į priekį Lietuvos rinktinę, kuri užėmė antrąją vietą.

Pati J. Jocytė turnyro metu fiksavo 19,6 taško per rungtynes vidurkį ir buvo išrinkta į simbolinį geriausiųjų žaidėjų penketą.

Lemiamoje finalo dvikovoje su rusėmis ji pelnė 33 taškus ir surinko 35 naudingumo balus, tačiau pergalės iškovoti tai nepadėjo.

Spalio pradžioje krepšininkė taip pat lankėsi Prancūzijoje, kur kelias dienas praleido Vilerbano ASVEL komandoje, kurios vadovas yra buvęs Prancūzijos rinktinės ir NBA krepšininkas Tony Parkeris.