2019.10.08 18:04

UEFA futsalo čempionų lygos starte „Barcelona“ palaužė oponentus iš Rusijos

LRT.lt2019.10.08 18:04

Antradienį Jonavoje startavo UEFA salės futbolo čempionų lygos pagrindinio etapo trečiosios grupės varžybos. Pirmasis grupės susitikimą tarp „Barcelona“ ir Rusijos „MFK Tyumen“ laimėjo katalonai – 1:0.

„Barcelona“ nuo pirmųjų minučių spaudė varžovus ir 7-ąją minutę tai davė dividendų. Katalonus į priekį po gražių trumpų perdavimų serijos išvedė Marcenio. Iki pertraukos rezultatas nesikeitė.

Antroje mačo dalyje „Barcelona“ baigė atsargiai ir nebandė agresyviai atakuoti varžovų. Rusijos ekipa kelis kartus paspaudė katalonus, tačiau taip pat šimtaprocentinių šansų neturėjo ir liko nepelniusi įvarčių.

Antradienį laukia dar vienas mačas – Kauno „Vytis“ 19 val. žais su „Ayat“ ekipa iš Kazachstano.

Susitikimo transliaciją galėsite tiesiogiai stebėti portale LRT.lt.

Antrąsias UEFA čempionų lygos rungtynes abu klubai žais trečiadienį.

„Barcelona“ 16:30 val. susikaus su „Ayat“ futbolininkais, o „MFK Tyumen“ 19 val. rungsis su Kauno „Vyčiu“.

Abiejų susitikimų transliacijas taip pat galėsite tiesiogiai stebėti portale LRT.lt