Naujienų srautas

Sportas2019.10.08 15:49

Lietuvių dviratininkai Tailande raškė vieną medalį po kito

LRT.lt 2019.10.08 15:49

Tailande surengtų UCI pirmos kategorijos dviračių treko varžybų „Asia Cup 2019“ paskutinę dieną – antradienį – Lietuvos dviratininkai iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 sidabro, rašoma LDSF pranešime spaudai.

24 metų Svajūnas Jonauskas laimėjo keirino ir sprinto rungtis. Pagrindiniame keirino finale ketvirtas finišavo 18-metis Gedvinas Serafinas. Antrą vietą užėmė tailandietis Pongthepas Tapimay`us, o trečią – Malaizijos atstovas Mohamadas Mohdis Shahrinas. Pirmajame pusfinalyje G. Serafinas buvo antras, o antrajame pusfinalyje S. Jonauskas finišavo pirmas.

Po sprinto rungties ant prizininkų pakylos kopė du lietuviai. Šioje rungtyje sidabrą pelnė G. Serafinas. Jis finale S. Jonauskui pralaimėjo 0-2. Trečią vietą užėmė amerikietis Evanas Thomsonas.

Kvalifikacijos varžybose S. Jonauskas (10,588 sek.) buvo taip pat pirmas, o G. Serafinas (10,779 sek.) – taip pat antras. Svajūnas pirmajame etape nugalėjo indą Mayurą Pawarą, o pusfinalyje 2-0 – E. Thomsoną. Gedvinas iš pradžių įveikė tailandietį Chiraphongą Phaksriwongą, o po to 2-1 – M. Mohdį Shahriną.

Moterų 6 km skrečo rungtį laimėjo 19-metė Viktorija Šumskytė. Antrą ir trečią vietas užėmė tailandietės – atitinkamai Jutatip Maneephan ir Supuksorn Nuntana. 12 km (36 ratai) grupinėse lenktynėse dėl taškų su 6 tarpiniais finišais V. Šumskytė (18 tšk.) pelnė sidabro medalį. Nugalėjo S. Nuntana (30 tšk.), o trečia buvo J. Maneephan (14 tšk.).

Penkias dienas vykusiose varžybose Lietuvos atstovai, vadovaujami trenerio Anatolijaus Novikovo, iškovojo net 9 medalius – 3 aukso, 5 sidabro ir 1 bronzos. S. Jonauskas pelnė po 2 aukso ir sidabro, V. Šumskytė – po 1 aukso ir bronzos bei 2 sidabro, o G. Serafinas – 1 sidabro medalį. Šiose varžybose nugalėtojų garbei skambėjo himnai, o prizininkų garbei kilo vėliavos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi