Naujienų srautas

Sportas2019.10.08 09:31

Jarutis apie „B tribūnos“ sprendimą: mums vienodai svarbūs visi komandos sirgaliai

LRT.lt 2019.10.08 09:31

Vilniaus „Ryto“ sirgalių grupė „B tribūna“ pirmadienį išplatino pranešimą, kuriuo pareiškė, jog dėl įvairių priežasčių nusprendė aktyviai nebepalaikyti savo komandos dvikovose su Kauno „Žalgiriu“. Antradienį Vilniaus klubas išplatino klubo direktoriaus reakciją į susidariusią situaciją.

Kaip klubo svetainei sakė vasarą klubo direktoriumi tapęs R. Jarutis – jam toks įvykių posūkis nebuvo netikėtas.

„Buvome susitikę su „B Tribūnos“ atstovais prieš kurį laiką ir jie mums pristatė šį savo sprendimą. Todėl žinia klubui nėra netikėta, nors ir nesmagi. Mes diskutavome su sirgaliais apie galimus kitokius jų išdėstytų problemų sprendimo būdus, tačiau jie liko su savuoju sprendimu. Kurį mes turime gerbti ir palaikome. Nes mums – klubui, komandai, treneriams ir žaidėjams – vienodai svarbūs visi komandos sirgaliai, jų džiaugsmai ir rūpesčiai. Ir visų jų mes nuolatos laukiame arenose.

Iš savo patirties žinau, kad karštas ir audringas palaikymas komandai rungtynių metu gali užauginti sparnus. Ypač žaidžiant su tokiu varžovu kaip „Žalgiris“. Todėl aš labai tikiuosi, kad, net ir jei„B Tribūna“ nepakeis savo sprendimo, jis sutelks kitus mūsų fanus.

Kartu noriu pasakyti, kad viešame „B Tribūnos“ laiške yra iškeltos rimtos problemos, vertos platesnės diskusijos ir sprendimų", – kalbėjo R. Jarutis.

Pirmasis sezono mūšis tarp Kauno ir Vilniaus ekipų įvyks spalio 20-ąją dieną sostinėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi