Naujienų srautas

Sportas2019.10.06 22:14

Pamatykite: ieties metikas iš Estijos patyrė traumą bandydamas iškovoti auksą

LRT.lt 2019.10.06 22:14

Magnusas Kirtas buvo laikomas vienu favoritų iškovoti aukso medalį Dohoje, Katare. Deja, estas pasaulio lengvosios atletikos čempionatą paliko ne su tuo medaliu, kurio tikėjosi, ir ne taip, kaip tikėjosi.

Nuo pirmojo bandymo į priekį išsiveržė Andersonas Petersas iš Grenados, kurį M. Kirtas bandė vytis visos rungties metu. Lyderio rezultatas – 86,69 m.

Antroju bandymu estas įrankį nusviedė 86,21 m. Tai leido užimti antrąją vietą, tačiau dar trūko vos mažiau nei pusės metro iki grenadiečio.

Deja, penktuoju bandymu atletas patyrė peties traumą. Jis ilgą laiką skausmingai gulėjo, kol buvo išgabentas neštuvais. Paskutinio metimo estas taip ir nebeatliko.

Vis dėlto, jo aplenkti kiti varžovai nebesugebėjo. Johannesas Vetteris, atrankos metu ietį numetęs virš 89 metrų šįkart pajėgė užfiksuoti tik 85,37 m rezultatą ir turėjo tenkintis bronzos medaliu.

Per medalių įteikimo ceremoniją M. Kirtas ant apdovanojimų pakylos pasirodė su langete. Kol kas nėra aišku, kiek rimta jo trauma, tačiau lengvosios atletikos pasaulis jau išreiškė užuojautą atletui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi