Naujienų srautas

Sportas2019.10.06 20:15

Apie Blatto atleidimą paklaustas Šaras: tai jau tampa mada

LRT.lt 2019.10.06 20:15

Kauno „Žalgiris“ sekmadienį LKL pirmenybėse 96:69 sumindė Panevėžio „Lietkabelį“, tačiau Šarūnas Jasikevičius buvo nepatenkintas auklėtinių žaidimu iki ilgosios pertraukos. Taip pat jis pakalbėjo apie Martyną Sajų ir naujienas iš Pirėjo „Olympiakos“ stovyklos.

„Labai nepatenkintas pirma puse. Po pralaimėjimo (Eurolygoje – LRT.lt.) išėjome nesusikaupę, labai prastas užsivedimas. Galbūt daug emocinių jėgų pareikalavo penktadienio rungtynės, bet, kaip sakau, visa tai tik pasiaiškinimai.

Antroje pusėje atsidavimas buvo visai kitoks ir dar kai pavyksta pataikyti. Taip kad tiek turim pasimokyti iš to pirmo išėjimo“, – auklėtinių startą kritikavo Šaras.

– Šį kartą matėme, kad labai daug laiko užtrukote per ilgąją petrauką, kam daugiausia buvo tie priekaištai?

– Tie laikai visi daugmaž visi buvo vienodi (apie užtrukimą). Tie priekaištai daugiausia buvo dėl gynybos. Irgi sakau, 45 taškai pirmoje pusėje po pralaimėjimo yra neatleistinas dalykas. Taip, kažkiek sprendėme savo problemas, bet tikrai nesuprantu, kodėl taip nutiko, nesustabdėm kamuolio daug kur, apskritai komandinė gynyba strigo labai.

Panevėžys pradėjo su kur kas geresne energija nei mes, bet tai logiška, nes apskritai Lietuvos lygoje dažnai pradėsime ne tokie pailsėję kaip varžovai. Man čia daugiau skamba kaip pasiaiškinimai.“

– Šį kartą šalia 15 taškų Zachas LeDay`us atliko ir 6 rezultatyvius perdavimus. Ar jus stebina jo perdavimai?

– Jeigu sąžiningai, tai per pertrauką pamačiau, kad turi jis tų perdavimų, bet nelabai kažkaip kreipiau į tai dėmesį, gal tiesiog kažkaip taip gavosi. Nemanau, kad jis yra didžiulis žaidimo kūrėjas.

– Šiandien jūsų sistemos žaidėjas Martynas Sajus pakankamai neblogai atrodė. Kaip jis jums atrodė?

– Gerai atrodo. Nes jeigu jis įmeta 17 taškų, tai tikrai geros jo rungtynės. Jis tikrai neblogai besiginantis žaidėjas, mes kažkiek turim jam tokią viziją, aišku, kiekvienam jaunam žaidėjui turim viziją, vėliau kažkas pasiteisina, kažkas ne.

Kai kurie patys neturi kantrybės ir patys išeina žaist kitur, bet tai yra logiška. Tai yra mūsų vaikai, už juos malonu, net jei jie pridaro problemų mums.

– Ar tokios rungtynės Alexui Perezui gali pridėti pasitikėjimo savimi?

– Nežinau, čia jau jo reikia to klausti. Manau, kad kiekvieną kartą sužaidžia gerai, jis kaip žmogus jaučiasi geriau, jis turi jaustis geriau. Tikrai buvo gerų dalykų, ta pati gynyba, ypač prieš Brown`ą. Jau kelintą kartą susitvarko su savo tiesioginiu oponentu. Šitos rungtynės jam tikrai buvo geros rungtynės.“

– Galbūt girdėjote, kad atleido Davidą Blattą. Kaip reaguojate į šį faktą?

– Mačiau tą naujieną...Čia jau dabar tampa mada. Aišku, aš negaliu lįsti į kitų daržą, bet trenerių atleidimas jau tampa mada ir nieko čia nepadarysim. Iš kitos pusės, žiūrėti, kas darosi Pirėjuje, yra sunku, bet vėlgi – tai lengviausias sprendimas.

Galbūt mes kažko nežinom ir tai yra vidiniai dalykai. Kartais tai būna geriau, bet kantrybės neturėjimas dažniausiai nepriveda prie gerų dalykų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi