2019.10.06 20:35

Auksinis Danas: Rapšys į Lietuvą grįš su dar vienu aukso medaliu

LRT.lt 2019.10.06 20:35

Sekmadienį finišuojančiame ketvirtajame FINA plaukimo pasaulio taurės etape Budapešte, Vengrijoje, dar kartą sužibėjo Danas Rapšys. Šįkart pastarasis iškovojo 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi aukso medalį.

Lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 45,97 sek.

Sidabro medaliu pasitenkinti turėjo vengras Kristofas Milakas (1:47,69). Trečią vietą užėmė japonas Katsuhiro Matsumoto (1:48,32)

Andrius Šidlauskas varžėsi 200 m plaukimo krūtine finale. Rungtį per 2:14,30 įveikęs mūsų tautietis liko paskutinėje – devintoje vietoje.

Aukso medalį iškovojo olandas Arno Kamminga (2:07,96). Jis visus persekiotojus aplenkė daugiau nei dviem sekundėm.

Sidabrą gavo kinas Ruixuanas Zhangas (2:10,23), bronzą – japonas Ippei Watanabe (2:11,47).

Atrankos plaukimuose sekmadienį rytinėje programos dalyje D. Rapšys rungtį nuplaukė per 1 min. 48,62 sek. ir užėmė pirmąją vietą.

D. Rapšys Vengrijoje prieš tai iškovojo aukso medalį 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje bei sidabrą 200 m plaukime kompleksiniu stiliumi.

Iš viso FINA pasaulio plaukimo taurėje jis yra iškovojęs 10 medalių per 4 etapus – 8 aukso ir 2 sidabro.