2019.10.06 16:23

Krepšinis Europoje: įtikinamos „Chimki“ ir „AX Armani“ pergalės

Gudaitis vis dar nerungtyniavo
LRT.lt2019.10.06 16:23

VTB Vieningoje lygoje nenugalėti išlieka Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (3/0) krepšininkai, svečiuose nesunkiai 106:86 (29:26, 26:20, 23:17, 28:23) įveikė Krasnojarsko „Jenisei“ ekipą (1/1).

Jau antrajame kėlinyje ėmusius tolti „Chimki“ atstovus į pergalę vedė Aleksejus Švedas. Jis pelnė 22 taškus (3/13 tritaškių) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Jeremy Evansas (9 atk. kam.) ir Anthony Gillas pridėjo po 18, Jonas Jerebko surinko 13 taškų.

Krasnojarso komandai Dustinas Hogue pelnė 22 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Italijoje solidžiai pasirodė Milano „AX Armani“ (2/1) ekipa, rungtyniaujanti be dar traumuto Artūro Gudaičio. Ettore Messinos auklėtiniai 88:73 (23:14, 21:14, 21:20, 23:25) namie iškovojo pergalę prieš Triesto „Pallacanestro“ komandą (0/3).

Puikiai rungtyniavo 39-erių argentinietis Luisas Scola. Vasarą Milano klubą papildęs aukštaūgis aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Dar svariai prie milaniečių pergalės prisidėjo 22 taškus surinkęs Michaelas Rollas (4/7 tritaškių) ir 15 pridėjęs Sergio Rodriguezas (7 rez. perd.)

Pralaimėjusiai komandai Akilas Mitchellas ir Hrvoje Peričius pelnė po 11.