2019.10.05 23:18

Ispanijoje – herojaus vaidmenio ėmęsis Kulboka ir pirmoji Bilbao klubo nesėkmė

LRT.lt2019.10.05 23:18

Ispanijoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė Bilbao „RETABet“ ekipa (2/1), tačiau jos gretose spindėjo Arnoldas Kulboka. Lietuvios atstovaujama komanda po dviejų pratęsimų 96:98 (17:15, 24:23, 16:26, 16:9, 11:11, 12:14) nusileido Santjago de Kompostelos „Oržbradoiro CAB“ klubui.

A. Kulboka per 27 min., praleistas aikštėje, pelnė 19 taškų (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 5/7, baudos 2/2), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

Likus 2 sek. iki ketvirto kėlinip pabaigos jis tritaškiu išplėšė pratęsimą savo komandai.

Antrajame pratęsime jis dar pasižymėjo tritaškiu ir dviem baudų metimais, tačiau išplėšti pergalės tai nepadėjo.

Bilbao ekipos gretose rezultatyviausias buvo Jaylonas Brownas (8/14 dvitaškių), pelnęs 23 taškus. 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Ondrejus Balvinas.

Nugalėtojams Fletcheris Magee (5/12 tritaškių) surinko 25 taškus. Vladimiras Brodziansky sumetė 18, dar 15 pelnė Kostas Vasileiadis.