Naujienų srautas

Sportas2019.10.05 18:07

Nepatekęs į finalą Matusevičius atskleidė: pasirodymą pasaulio čempionate pristabdė trauma

„Sezonas buvo geras, bet norėjosi jį užbaigti aukšta nata“, – po pasaulio lengvosios atletikos čempionato atrankos varžybų kalbėjo ieties metikas Edis Matusevičius. Geriausiu, trečiuoju bandymu lietuvis įrankį nuskraidino 79.60 m, bet to neužteko. E. Matusevičiaus rezultatas kvalifikacijos A grupėje – 9-as.

„Prastai, labai prastai vertinu. Koks pasiruošimas buvo, taip ir čia. Treniruočių stovykloje prasidėjo sąnario uždegimas. Tikėjomės, kad gal dar pavyks ką nors pasiekti, bet matome, kaip viskas baigėsi. Tiesiog, nepabėgau“, – nusivylęs pasirodymu sakė E. Matusevičius.

Lietuvos rekordininkas E. Matusevičius tapo dar vienu šalies rinktinės sportininku, kurį pasaulio pirmenybėse sustabdė traumos. Pirmuoju mėginimu lietuvis ietį numetė 73.98 m, antruoju – 75.73. Trečiuoju bandymu taip pat nepavyko peržengti 80-ies m ribos ir priartėti prie finalo.

„Čia turbūt prasčiausias sezono metimas, nors buvo ir prastesnių. Nesijaučiau tvirtai sektoriuje, nežinau, kas nutiko, buvo sunku. Treniruotėse rezultatų nematavom, bet taip pat sunkiai sekėsi. Labiau dirbom ties techniniais elementais, tačiau niekas nepavyko, jaučiuosi kaip kosmose“, apie pasirengimą Dohai kalbėjo E. Matusevičius.

Sezonas Lietuvos ieties metikui buvo įspūdingas – E. Matusevičius du kartus gerino šalies rekordą, iškovojo kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes ir pagaliau buvo pakviestas į Deimantinės lygos varžybas.

„Sezonas gal geras. Tie 89-i m Palangoje labai gerai buvo, Vokietijoje 85-is m mečiau, dar dukart mečiau 84-is m – tikrai, sezonas geras, bet norėjosi ir užbaigti gerai. Per ilgas sezonas, manau. Dar mano peties trauma pasirengime, bet nieko, manau, Tokijuje bus geriau“, – sezono apžvalgą baigė E. Matusevičius.

Po B grupės kvalifikacijos ieties metiką iš Lietuvos aplenkė dar 13-a sportininkų. Bendroje čempionato įskaitoje E. Matusevičius užėmė 22-ą vietą. Į finalą žengė 12-a geriausių.

Sportininkas dabar sieks išgyti ir pradės pasirengimą 2020-ų metų olimpinėms žaidynėms. Jos, pasak E. Matusevičiaus, pagrindinis ateinančio sezono tikslas. Jis tapo paskutiniuoju Lietuvos atletu startavusiu pasaulio čempionate Dohoje. Lietuvos rinktinė jame liko be apdovanojimų. Pirmenybės baigsis sekmadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi