Sportas

2019.10.05 14:04

ESPN prognozė: Domantas Sabonis gali sulaukti labai pelningos sutarties

LRT.lt2019.10.05 14:04

ESPN Domantui Saboniui žada įspūdingą sumą. Apžvalgininkas Bobby Marksas prognozuoja, jog lietuvis gali gauti kontraktą, vertą iki 80 mln. JAV dolerių per 4 metus.

Tai būtų pelningiausia sutartis, kurią yra pasirašęs lietuvis.

Primename, kad Jono Valančiūno praėjęs kontraktas buvo vertas 4 metų ir 64 mln. JAV dolerių, tačiau aukštaūgis paskutinių metų nebesužaidė, o vietoj to pasirašė naują sutartį su Memfio „Grizzlies“. Jos vertė – 45 mln. dolerių per 3 metus.

Nors D. Sabonis ir M. Turneris mažai žaidę kartu ir neaišku, ar gali tą daryti, teigiama, jog jie abu yra labai naudingi komandai. Vis dėlto, neaišku, ar juos abu „Pacers“ nuspręs pasilikti.

M. Turneris jau yra pasirašęs 4 metų 72 mln. dolerių vertą sutartį. Jis laikomas kertinius Indianos ekipos krepšininku. Jei pasirodys, kad šie aukštaūgiai vis dėlto negali žaisti kartu, galbūt labiau verta pasilikti amerikietį, kuris teoriškai yra perspektyvesnis.

Kitas klausimas, ar „Pacers“ norėtų taip finansiškai įsipareigoti dviems aukštaūgiams.

Jei klubas nori greitai nuspręsti lietuvio ateitį, abi pusės turi sukirsti rankomis iki spalio 21 dienos. Jei tai nepavyktų, tektų bandyti 2020-ųjų vasarą, kai D. Sabonis taps apribotu laisvuoju agentu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.