Sportas

2019.10.04 22:42

Neišpildytų detalių svarbą akcentavę žalgiriečiai: dar esame nutolę nuo savo geriausio žaidimo

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2019.10.04 22:42

Kauno „Žalgirio“ komandos rūbinėje po penktadienio vakarą patirto pralaimėjimo pirmose sezono rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ klubui nuotaikos buvo slogios.

Kauniečiams nepavyko įveikti svečių klubo rungtynėse, kuriose Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai strigo finale ir surinko tik 58 taškus. „Baskonia“ atsakė į kauniečių krepšį įmesdama 70.

Ketvirtojo ketvirčio metu žalgiriečiai nepataikė iš gerų situacijų tuomet, kada „Baskonia“ buvo pasiekiama per kelių sėkmingų metimų atstumą. „Žalgiris“ prastą pataikymą bandė kompensuoti gera kova dėl kamuolių – žalgiriečiai puolime nusigriebė net 14 kamuolių prieš gerokai aukštesnę varžovų priekinę liniją.

„Mažos detalės lėmė pralaimėjimą. „Baskonia“ – puikiai puolime žaidžianti komanda, o mes jiems neleidome šiandien siautėti prie mūsų krepšio. Tik mažos smulkmenos neleido laimėti. Turime jas ištaisyti“, – po dvikovos mintimis su portalu LRT.lt dalino 7 taškus dvikovoje surinkęs Zachas LeDay`us.

„Pritrūko įvairių detalių – kai reikėjo prasižengti, neprasižengėme, o varžovai dar ir pataikė metimus. Vienas prieš vieną situacijose jie pataikė ir sudėtingus metimus. Pora pramestų varžovų metimų ir būtume pralaužę ledus. Kai nemačiau vaizdo įrašo, labai lengva sakyti, kad „Baskonia“ įmetė, o mes tiesiog nepataikėme metimų“, - Z. LeDay`ui antrino kitas žalgirietis Marius Grigonis.

Rungtynėse su „Baskonia“ žalgiriečiai turėjo daug neišnaudotų rezervų – komandos naujokas Nigelas Hayesas nepelnė nė vieno taško, 2 taškus surinko Thomas Walkupas, o Alexas Perezas per 7 minutes buvo tuščias.

Tokia atskirų žaidėjų statistika signalizuoja apie ankstyvą sezono etapą ir komandai dar trūkstančio laiko styguojant savo žaidimą.

„Tai tik pirmosios naujojo sezono rungtynės. Turime naują komandą. Visi kartu žaidėme pirmąsias Eurolygos rungtynes. Turime ištaisyti kelis dalykus. Apie tai mums papasakos treneris“, – tvirtino Z. LeDay`us.

M. Grigonis kalbėjo apie tai, kad komandos naujokai dar turi įsilieti į „Žalgirio“ žaidimą, o prie to turi prisidėti ir ekipos senbuviai.

„Manau, kad visi šioje stadijoje yra visi nutolę. Ta pati „Baskonia“ dar žais geriau, kai turės visus žaidėjus. Turime pajungti ir naujus žaidėjus, kad jie geriau jaustųsi. Žinau, kad sunku, bet bandysime“, – aiškino M. Grigonis.

Pirmą kartą su „Žalgirio“ marškinėliais Eurolygoje rungtyniavęs Z. LeDay`us buvo sužavėtas rungtynių atmosferos ir gausaus sirgalių palaikymo.

„Sirgaliai buvo puikūs. Jie mus palaikė netgi tada, kada pralaimėjome. Jie žino, kad dar parodysime gerą žaidimą ir kovosime dėl jų“, – teigė amerikietis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.