2019.10.04 00:01

Eurolygos gigantų mūšyje „Real“ išvargo pergalę prieš „Fenerbahče“ krepšininkus

LRT.lt 2019.10.04 00:01

Ketvirtadienio vakaro įdomiausioje Eurolygos naujojo sezono akistatoje susigrūmė dvi iš turnyro favoričių – Madrido „Real“ ir Stambulo „Fenerbahče“ ekipos. Ispanijos komanda triumfavo 81:77 (30:21, 13:21, 21:13, 17:22).

Jau nuo pirmųjų minučių Ispanijos klubas atrodė pranašesnis. 10 taškų per pirmąjį ketvirtį pelnė Jeffery Tayloras, o „karališkasis“ klubas susikrovė 9 taškų persvarą – 30:21.

„Fenerbahče“ tada įjungė aukštesnę pavarą. Željko Obradovičiaus auklėtiniai solidžiai atidirbo gynyboje, puolime laikėsi dėl Nando de Colo ir Derricko Williamso meistriškumo, o prasidedant ilgajai pertraukai komandas teskyrė vienas taškelis – 43:42 „Real“ naudai.

Čia Pablo Laso treniruojami krepšininkai vėl šovė į priekį. Dabar jau jie trečią kėlinį laimėjo 21:13 ir dar kartą padidino atotrūkį iki 9 taškų – 64:55.

Stambulo komandos atstovai tęsė „kas antro kėlinio“ tendenciją – paskutinįjį jie pradėjo 18:9 spurtu ir išlygino rezultatą – 73:73.

Anthony Randolpho dvitaškis ir du Facundo Campazzo baudų metimai leido „Real“ sugrįžti į priekį likus žaisti vos daugiau nei 2 minutėms – 77:73. „Fenerbahče“ atsitiesti nebesugebėjo.

„Real“: J. Tayloras (5/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių) 19, A. Randolphas (3/6 tritaškių, 3 per. kam.) 15, F. Campazzo (8 rez. perd.) 14.

„Fenerbahče“: N. De Colo (6/7 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7 klaidos) 22, D. Williamsas (3/9 tritaškių, 10 atk. kam.) 19, N. Kaliničius 13.