2019.10.03 23:29

Eurolyga: Sergio Rodriguezo ir Luiso Scola duetas neišgelbėjo „AX Armani“ be Artūro Gudaičio

„Pao“ išvargo pergalę prieš „Crvena Zvezda“
LRT.lt 2019.10.03 23:29

Ketvirtadienį startavusioje Eurolygoje sužaisti dar du mačai. Milano „AX Armani“ be traumuoto Artūro Gudaičio svečiuose 64:78 (23:22, 11:20, 19:16, 14:17) nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Vokietijos komanda ėmė tolti antrajame kėlinyje, kurį, nuostabios gynybos dėka, laimėjo 20:11. Tai padėjo „Bayern“ susikrauti dviženklę persvarą prieš pat ilgąją pertrauką – 42:31.

Italijos ekipa pradėjo vytis paskutiniajame ketvirtyje, kurį pradėjo spurtu 8:0 (58:61). Vis dėlto, vokiečiai atsakė 13:5 atkatpa ir susigrąžino 11 taškų pranašumą likus žaisti mažiau nei 2 minutėms.

Likęs laikas tebuvo formalumas.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Vladimiras Lucičius (6/7 dvitaškių, 1/5 tritaškių). 16 pridėjo Nihadas Dedovičius (6/10 dvitaškių). Maodo Lo sąskaitoje – 12 taškų.

Milano ekipoje žibėjo 16 taškų surinkęs 39-erių argentinietis Luisas Scola (4/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 6 atk. kam.) ir Sergio Rodriguezas (1/6 tritaškių, 6 rez. perd.) – 14 taškų.

Kitose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ namie ne juokais vargo su Belgrado „Crvena Zvezda“ – 87:82 (14:17, 23:18, 29:18, 21:29).

Graikijos klubas turėjo solidų 16 taškų pranašumą prieš paskutiniojo ketvirčio pradžią, tačiau kovingieji serbai nusileisti neketino.

21 tašką pelniuso Jameso Gisto vedamas Belgrado klubas buvo sumažinęs atsilikimą iki 4 taškų (79:83), tačiau keturi Tyrese`o Rice`o baudų metimai įtvirtino „Panathinaikos“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 21 tašką sumetęs Nickas Calathesas (5/8 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 7 rez. perd.). Jam solidžiai talkino 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių surinkęs Deshaunas Thomasas (6/13 dvitaškių, 6/7 baudų).

Jimmerio Fredette`o debiutas nebuvo toks ryškus kaip prognozuota – amerikietis pelnė 11 taškų, tačiau į krepšį metė tik 6 kartus.

Rungtynėms teisėjavo Lietuvos arbitras Gytis Vilius.