Naujienų srautas

Sportas2019.10.03 18:05

„Dainavos“ gerbėjų kirtis LFF: futbolas – žiūrovams, o ne marionetėms

LRT.lt 2019.10.03 18:05

Alytaus „Dainavos“ gerbėjų grupuotę „Dzūkų Tankus“ papiktino Lietuvos futbolo federacijos (LFF) elgesys. Anot jų, tris kartus buvo keistas Pirmos lygos susitikimo tarp Alytaus klubo ir Vilniaus „Žalgirio B“ laikas. Dėl to „Dainavos“ gerbėjai negalėjo tinkamai palaikyti savo komandos.

Dainava mačą laimėjo 2:1, tačiau gilias tradicijas turintis klubas šįkart liko su mažu gerbėjų skaičiumi.

Portalas LRT.lt pateikia viešą „Dzūkų Tankų“ įrašą feisbuke. Kalba netaisyta.

„Toks retorinis klausimas su visiems žinomu atsakymu šiandien buvo pasiųstas Lietuvos futbolo federacijai.

Šiandien mūsų klubo futbolininkai išvykoje tokio palaikymo, koks jiems įprastas, deja, nesulaukė. To priežastis – savo reputaciją seniai po žeme palaidojusi LFF.

Daugelio nekenčiama ir nuolat bloguoju linksniuojama mėšlo institucija ir toliau be vargo juda prieš savo tikslus ir pažadus.

Panašu, jog prieš sezoną vykęs susitikimas vieniems greitai pasimiršo ir vėl buvo sugrįžta prie ankstesnių tikslų – naikinti žiūrovus Lietuvos futbolo stadionuose. Ir tą didiesiems futbolo klerkams šiandien pavyko padaryti. Sveikiname!

Šiandienos mačo data keitėsi tris kartus ir, galiausiai, Vilniaus „Žalgirio“ vadovų sprendimu, mačas nutartas žaisti darbo dieną, 15 valandą. Sulig šiuo keitimu nusprendėme, jog metas taikytis – pasibaigė.

Federacija nė nedvejodama sutiko su šia data, o „Dainavai“ neliko kur dėtis bei teko priimti LFF begalvių ir sostinės ekipos vadovų užgaidas.

Kodėl? Kam? Kaip?

Apie iš anksto į įvairaus amžiaus rinktinių pertraukas atsižvelgtą tvarkaraščio sudarymą dar kartą nesiplėsime. Tą jau priminėme rugsėjo įraše apie NASA atstovus Lietuvoje, įsikūrusius Stadiono g. 2. Aikščių užimtumai? Žaidėjų stoka? Taupymo sumetimai? Pasilikite tai sau.

Žmonėms, gyvenantiems pagal savo palaikomos tvarkaraštį, šioje šalyje vietos tiesiog NĖRA. Žmonėms, kurie aukoja savo darbus, mokslus, pinigus vardan to, kad bet kokiomis oro sąlygomis ir aplinkybėmis palaikytų savo miesto klubą.

LIETUVOS FUTBOLAS ir supuvęs jo organizmas keisis tik tada, kai dabartiniai savo turtų bežiūrintys tipai bus nušalinti ir viskas bus pradėta IŠ NAUJO. Ir net jei dėl to Lietuvos rinktinės kelis metus negalėtų dalyvauti tarptautiniuose turnyruose – daug neprarastumėme, nes visiškas apsivalymas tiesiog būtinas.

Linkime šiems begalviams kuo greitesnio galo ir naujų, tam pasiruošusių bei kompetetingų asmenų darbo pradžios. Žinoma, nebus lengva, tačiau tai PRIVALO įvykti.

FUTBOLAS – ŽIŪROVAMS, O NE MARIONETĖMS.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi