Naujienų srautas

Sportas2019.10.03 14:55

Jasikevičiaus atvaizdas nuimtas nuo „Ryto“ namų arenos palubių

LRT.lt 2019.10.03 14:55

Panašu, kad Vilniaus „Ryto“ komanda nusprendė sumažinti Šarūnui Jasikevičiui skirtą dėmesį – buvusioje „Ryto“, dabar „Jeep“ arenoje kabėjusi žaidėjo nuotrauka buvo nukabinta.

Dabartinis Kauno „Žalgirio“ strategas Š. Jasikevičius Vilniaus komandoje praleido 1998-1999 metų sezoną, vėliau išvyko rungtyniauti į užsienį ir dar kartą grįžo 2011-ųjų rudenį.

Tiesa, tada krepšininkas sostinėje neužsibuvo ir po naujųjų metų išvyko į Stambulo „Fenerbahče“.

Ganėtinai ilgai arenoje kabėjusi žaidėjo nuotrauka su 22 numeriu buvo nuimta.

Greta jos puikavosi ir tokių žaidėjų, kaip Rimas Kurtinantis, Jonas Valančiūnas, Arvydas Macijauskas, Andrius Šležas, Ramūnas Šiškauskas ar Chuchas Eidsonas.

Įdomu tai, kad kito dabartinio Kauno „Žalgirio“ administracijos darbuotojo Roberto Javtoko atvaizdas vis dar išlieka nenukabintas.

Tokį sprendimą sostinės komandos direktorius Rolandas Jarutis portalui „24sek.lt” aiškino įsiklausymu į sirgalių nuomonę.

„Turime aktyvią sirgalių bendruomenę, įsiklausius į jos nuomonę ir atlikus apklausą, sulaukėme klausimų ir pasiūlymų ją nuimti, – sakė R.Jarutis. – Aš pats Šarūną laikau geriausiu Lietuvos visų laikų įžaidėju, jis yra vienas geriausių Europoje. Pats žaidžiau su juo ir visada juo žavėjausi.

Tačiau sirgalių argumentai buvo tokie, kad arenoje pagerbti labiausiai klubui nusipelnę ir daugiausiai trofėjų iškovoję žmonės. Su visa pagarba Šarūnui, jam žaidžiant „Rytas“ nėra laimėjęs titulo.“

Kauno „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu Š. Jasikevičius dirba nuo 2016-ųjų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi