Naujienų srautas

Sportas2019.10.02 16:54

Emocionaliai į skambantį telefoną sureagavęs golfo žaidėjas sulaukė griežtų sankcijų

LRT.lt 2019.10.02 16:54

Korėjiečio golfo žaidėjo Bio Kimo emocijų proveržis Pietų Korėjoje vykusio turnyro metu atsiliepė brangiai – sportininkas iš Pietų Korėjos golfo asociacijos (KPGA) gavo 3 metų draudimą dalyvauti varžybose, praneša „New York Post“.

Incidentas įvyko varžybų pabaigoje sportininkui ruošiantis atlikti smūgį ties 16-ąją duobute.

Smūgiui susikaupęs B. Kimas buvo sutrikdytas žiūrovų minioje skambėti pradėjusiam mobiliajam telefonui. Atlikęs nesėkmingą smūgį, korėjietis į skambėjusio garso pusę parodė nepadorų gestą – iškeltą vidurinį pirštą. Įvykis buvo užfiksuotas tiesioginiame televizijos eteryje.

Nors netrukus B. Kimas laimėjo „DGB Financial Group Volvik Daegu Gyeongbuk Open” tunyrą, jau antrąjį iš šių metų Pietų Korėjos turnyrų serijos, korėjietis sulaukė 3 metų pašalinimo iš varžybų ir 8350 JAV dolerių piniginės baudos.

Jau po varžybų B. Kimas atsiklaupė ant kelių prieš kameras, norėdamas atsiprašyti ir teigdamas, kad priims bet kokią jam skirtą bausmę.

KPGA atstovai, komentuodami savo sprendimą, pabrėžė, kad nusikaltęs golfo žaidėjas „suteršė golfo žaidėjo profesijos prestižą, atlikdamas etiketui nusižengiantį veiksmą“.

29-erių metų sportininkas pasauliniame žaidėjų reitinge žengė 302-oje pozicijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi