Sportas

2019.10.02 12:33

Sala drama nesibaigia: FIFA sprendimą „Cardiff city“ skųs sporto arbitražo teismui

LRT.lt2019.10.02 12:33

„Cardiff City“ klubas nesiruošia mokėti FIFA paskirtos 6 milijonų eurų kainos už metų pradžioje tragiškai žuvusį puolėją Emiliano Sala, o norėdami sustiprinti savo poziciją žada kreiptis ir į tarptautinį sporto arbitražo teismą (CAS), rašo „The Guardian“.

Kiek anksčiau FIFA skelbė, jog Velso klubas turės sumokėti prancūzų komandai „Nantes“ 6 milijonus eurų siekiančią sumą, kuri turėtų būti pirmąja dalimi iš bendros 17 milijonų eurų sumos, tačiau „Cardiff City“ klubo atstovų teigimu, kontrakto detalės su sausio 21-ąją lėktuvo katastrofoje tragiškai žuvusiu futbolininku dar nebuvo visiškai sutvarkytos, todėl britų ekipa neprivalo mokėti visų įmokų buvusiai E. Sala ekipai.

Savo ruožtu „Nantes“ atstovai tikino, jog visa reikalinga dokumentacija jau buvo sutvarkyta ir kontrakto sąlygos buvo oficialiai įsigaliojusios. FIFA oficialiai sandorį tarp „Cardiff City“ ir „Nantes“ klubų įtvirtino sausio 21 d. 17:30 val.

Tačiau „Cardiff City“ ekipa su tokiu sprendimu nesutiko ir trečiadienį ryte pranešė, jog, siekdami išspręsti situaciją, žada kreiptis į tarptautinį sporto arbitražo teismą (CAS).

Klubas savo pranešime minėjo, jog yra „labai nusivylę“ tokiu FIFA sprendimu ir teigė, jog, jų manymu, „FIFA komitetas išvadas padarė remdamiesi tik siaura visos diskusijos dalimi ir nepasinaudoję visa Velso komandos FIFA organizacijai suteikta dokumentacija“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.