2019.10.01 23:56

Pažeminimas čempionų lygoje: „Bayern“ į „Tottenham“ vartus įrideno net 7 įvarčius

LRT.lt2019.10.01 23:56

Antradienį UEFA čempionų lygos B grupėje gerbėjų laukė tikras desertas: susitiko Londono „Tottenham Hotspur“ ir Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Vokietijos komanda trumfavo 7:2 (2:1).

Pirmąjį įvartį 12-ąją minutę pelnė londoniečiai. Corentinas Tolisso atidavė kamuolį savo aikštės pusėje. Kamuolį gavo ir Heung-Min Sonui pasiuntė Moussa Sissoko. Korėjietis gražiu smūgiu skersai vartų išvedė savo ekipą į priekį.

Jau netrukus, 15-ąją minutę, gražiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų rezultatą išlygino Joshua Kimmichas.

45-ąją minutę savo klasę pademonstravo Robertas Lewandowski. Jis atėmė kamuolį iš komandos draugo C. Tolisso ir puikiu šūviu – besisukdamas apie savo ašį – išvedė bavarus į priekį.

Po ilgosios pertraukos Serge`as Gnabry per 3 minutes paskandino Anglijos ekipą. 53-iąją minutę jis kontratakos metu vienas bėgo dešiniuoju kraštu, išsuko į centrą ir pelnė jau trečiąjį „Bayern“ įvartį.

Jau netrukus komandos draugui dublį pasiekti padėjo nuodėmes išpirkęs C. Tolisso. Šįkart jis perėmė kamuolį varžovų aikštės pusėje, o tada parideno kamuolį S. Gnabry, padidinusiam atotrūkį iki trijų įvarčių.

Dar po mažiau nei 10 minučių Danny Rose`as buvo nugriautas oponentų baudos aikštelėje, o 11 m baudinį realizavo Harry Kane`as.

Kai jau atrodė, kad mačas taip ir baigsis, dar kartą savo žodį tarė S. Gnabry. 83-iąją minutę už varžovų gynybos bėgantis vokietis sulaukė nuostabaus perdavimo iš Thiago Alcantara. Pasekmė – penktasis tikslus smūgis į „Tottenham“ vartus.

Čia Anglijos klubo kančia nesibaigė. 87-ąją ir 88-ąją minutėmis dar po vieną įvartį įrideno S. Gnabry ir R. Lewandowski.

Po 2 turų „Bayern“ atstovais yra surinkę 6 taškus, Londono ekipos sąskaitoje – tik 2.

Kita Anglijos ekipa – „Manchester City“ ne juokais vargo su Zagrebo „Dinamo“. Pepo Guardiolos auklėtiniai triumfavo 2:0

66-ąją minutę po Riyado Mahrezo skerso perdavimo link vartų ataką vienu lietimu užbaigė Raheemas Sterlingas. Jau per pridėtą laiką pergalę įtvirtino Philas Fodenas.

Turino „Juventus“ neturėjo bėdų su Leverkuzeno „Bayer“ futbolininkais. Italijos čempionai laimėjo 3:0 (1:0).

Nugalėtojojų gretose pasižymėjo Gonzalo Higuainas (17 min.), Federico Bernadeschi (62 min.) ir Cristiano Ronaldo (89 min.).