2019.10.01 23:31

„Ryto“ varžovų mūšyje „Partizan“ krepšininkai palaužė Italijos čempionus

LRT.lt2019.10.01 23:31

Antradienį startavusiame 2019-2020 metų Europos taurės sezone sužaistas ir antras B grupės mačas. Jame Belgrado „Partizan“ svečiuose 66:63 (19:11, 11:17, 18:19, 18:16) palaužė Venecijos „Umana Reyer“ atstovus.

Pirmajame grupės susitikime Vilniaus „Rytas“ netikėtai 92:86 nukovė vienus turnyro favoritų – Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus.

Likus 2 minutėms iki finalinės sirenos „Partizan“ turėjo 6 taškų pranašumą (64:58). Italai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (63:65).

Venecijos atstovai turėjo prasiženginėti prieš varžovus ir tai jiems pasiteisino – Belgrado komandos žaidėjai prametė 3 iš 4 baudų metimų ir paliko šansą „Umana reyer“ išsigelbėti.

Vis dėlto, Michaelo Bramoso tritaškis paskutinėmis akimirkomis nepasiekė tikslo.

Belgrado klubo gretose prastai pasirodė praėjusį sezoną „Ryto“ marškinėlius vilkėjęs Artiomas Parakhouskis. Jis pelnė tik 2 taškus, tačiau ir rungtyniavo mažai – kiek daugiau nei 8 minutes.

Rezultatyviausiai nugalėtojams žaidė Marcusas Paige`as, pelnęs 14 taškų. 12 pridėjo Ognjenas Jaramazas ir dar 11 surinko Rashawnas Thomasas.

Italijos komandai 12 taškų pelnė jau minėtas M. Bramosas. Kiti nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.