Sportas

2019.10.01 12:46

„Cardiff City“ privalės atlikti įmokas „Nantes“ klubui už tragiškai žuvusio Sala kontraktą

LRT.lt2019.10.01 12:46

Praėjusiame sezone Anglijos „Premier“ futbolo lygoje rungtyniavęs „Cardiff City“ klubas bus priverstas sumokėti pirmąją 6 mln. eurų įmoką prancūzų „Nantes“ klubų už tragiškai sausio mėnesį žuvusio argentiniečio Emiliano Sala kontraktą, skelbia „The Guardian“.

„Cardiff City“ klubo atstovų teigimu, kontrakto detalės su sausio 21-ąją lėktuvo katastrofoje tragiškai žuvusiu futbolininku dar nebuvo visiškai sutvarkytos, todėl britų ekipa neprivalo mokėti visų įmokų buvusiai E. Sala ekipai.

FIFA komitetas, atsakingas už tarptautinius žaidėjų perėjimus, nepatenkino „Cardiff City“ apeliacijos. „Nantes“ ekipa, kurioje E. Sala iki kontrakto pasirašymo su britų ekipa žaidė rezultatyviausiai, turėtų gauti ir kitas dvi įmokas už žaidėją. Tą galima spėti iš FIFA komiteto pateiktos pozicijos.

„Cardiff City“ apie kontrakto pasirašymą su E. Sala oficialiai pranešė sausio 19 d. Tiesa, po futbolininko žūties klubo atstovai atsisakė mokėti įmokas, argumentuodami, jog kontraktas teisiškai dar nebuvo įsigaliojęs. Britų komandos atstovai aiškino, jog pagal „Premier“ lygos taisykles abu derybose dalyvavę klubai dar turėjo užbaigti derinti keturias specifines kontrakto detales.

Savo ruožtu „Nantes“ atstovai tikino, jog visa reikalinga dokumentacija jau buvo sutvarkyta ir kontrakto sąlygos buvo oficialiai įsigaliojusios. FIFA oficialiai sandorį tarp „Cardiff City“ ir „Nantes“ klubų įtvirtino sausio 21 d. 17:30 val.

Katastrofoje žuvo ir lėktuvo pilotas Dave`as Ibbotsonas. Iškėlus futbolininko kūną, ekspertai futbolininko kraujyje atrado mirtinus anglies monoksido kiekius. Piloto kūnas taip ir nebuvo surastas.

„Piper Malibu“ serijos orlaivis, kurio į Didžiąją Britaniją skrido futbolininkas, sudužo 20:16 val. E. Sala skrido iš Prancūzijos, kur buvo nukeliavęs atsisveikinti su savo buvusiais komandos draugais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt