Naujienų srautas

Sportas

2019.10.01 10:57

Lietuvos teniso klubų čempionato nugalėtojų taurės – į Klaipėdą ir Kauną

LRT.lt 2019.10.01 10:57

Lietuvos teniso klubų čempionų taurė antrą kartą per trejus metus iškeliauja į pajūrį. Savaitgalį Vilniuje vykusiame čempionato TOP grupės finale triumfavo Klaipėdos „Kredito garanto“ komanda, skelbiama pranešime spaudai.

Tiesa, tai, jog nugalėtojų taurė atsidurs uostamiestyje, buvo aišku dar prieš finalo pradžią. Mat jame „Kredito garantas“ 4:1 nugalėjo kitą Klaipėdos ekipą – „Baltic tennis club“.

Nugalėtojų gretose netrūko ir teniso mėgėjams gerai pažįstamų vardų. Pavyzdžiui, šios komandos sudėtyje buvo šių metų Lietuvos teniso vicečempionas Aleksas Tverijonas.

Čempionato „Regionų lygos“ nugalėtojais tapo Kauno teniso klubo komanda „Žalia balta“, įtemptame lemiamame susitikime 3:2 nugalėjusi vilniečius „Tennis temptation“.

Interneto platformos TenisoNamai.lt, šiemet mininčios savo dešimtmetį ir organizavusios čempionato kovas kartu su Lietuvos teniso sąjunga, vadovas Vytautas Bartulis sako, kad šis, jau trečiasis čempionato sezonas buvo stipriausias visomis prasmėmis, o jį puikiai įvertino ir varžybų dalyviai, ir organizatoriai.

„Labiausiai džiaugiuosi dėl žaidėjų ir komandų aktyvumo šį sezoną. Pavyzdžiui, „Regionų lygoje” buvo sužaisti visi be išimties grupių etapo susitikimai. Tai reiškia, kad teniso mėgėjai vis rimčiau vertina šį čempionatą, galimybę jame atstovauti savo miestą ar klubą. Tikiuosi, kitais metais šiose varžybose bus dar daugiau komandų, žaidėjų, mačų“, – teigia V. Bartulis.

Čempionato nugalėtojams ir prizininkams atiteko pagrindinio čempionato rėmėjo, bendrovės „Sportland“, prizai, kitų rėmėjų dovanos. Bendras prizinis varžybų fondas buvo 5 tūkst. eurų. Specialų prizą įsteigė ir Lietuvos teniso sąjunga. TOP lygos čempionams suteikta galimybę atstovauti Lietuvai kitų metų Europos senjorų teniso čempionate, vyksiančiame Ispanijoje.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems šio čempionato dalyviams, taip pat jį organizavusiems mūsų partneriams. Jau matau, kad klubų čempionato virusas kasmet plinta po Lietuvą vis stipriau. O nugalėtojams noriu palinkėti kuo didžiausios sėkmės Europos čempionate“, – sako Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.

TOP lygoje trečioji vieta atiteko kauniečiams „Top tennis club“, 3:2 palaužusiems Vilniaus „Atskalūnų“ pasipriešinimą.

„Regionų lygos“ bronzą iškovojo Vilniaus „Verkių“ teniso klubas, 5:0 sutriuškinęs Druskininkų komandą.

Šiais metais Lietuvos teniso klubų čempionato kovose dalyvavo 19 komandų, suvienijusių 262 teniso mėgėjus iš visos Lietuvos. TOP lygos varžybose galėjo kovoti ir profesionalūs tenisininkai, tuo tarpu „Regionų lyga“ buvo skirta tik mėgėjams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi