2019.09.30 23:55

„Manchester United“ ir „Arsenal“ dvikovoje stipresnė komanda nepaaiškėjo

LRT.lt2019.09.30 23:55

Pirmadienį Anglijoje buvo sužaistos paskutinės septintojo turo rungtynės. Centriniame turo susitikime „Manchester United“ priėmė „Arsenal“ ekipą, tačiau stipresnė komanda čia nepaaiškėjo – mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, tiesa, tai jie padarė tik paskutinę pirmojo kėlinio minutę, kai stipriu smūgiu po greitos atakos kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė jaunasis komandos saugas Scottas McTominay`us.

Svečiai iš Londono atsakė netrukus po pertraukos – kamuolį į tinklą nukreipė Pierre`as-Emerickas Aubameyangas, teisėjas visų pirma įvarčio neįskaitę, skirdamas nuošalę, tačiau vėliau pasinaudojo VAR pagalba ir pakeitė sprendimą.

Antroje kėlinio pusėje savų šansų dar turėjo abi komandos, tačiau vartų sargas neklydo ir komandos taškus pasidalino.

„Arsenal“ komandą taškas pakėlė iki ketvirtosios vietos (12 taškų), tuo tarpu Mančesterio futbolininkai, surinkę devynis taškus, kol kas yra tik dešimtoje lentelės pozicijoje.