Naujienų srautas

Sportas2019.09.30 19:29

Po intensyvių metų išvargusi Jasiūnaitė: vienu metu maniau, kad sezonas niekada nesibaigs

Į pasaulio čempionato Dohoje finalą nepatekusi Lietuvos ieties metikė Liveta Jasiūnaitė per daug neišgyveno – kaip teigė pati sportininkė, rezultatas galėjo būti ir geresnis, tiesiog buvo ne jos diena.

Atrankos B grupės varžybose iš Rokiškio kilusi sportininkė geriausiu pirmuoju bandymu įrankį nusviedė 56,90 metro, o tokio rezultato pakako 11 vieta grupėje ir 23 bendroje įskaitoje.

Patekimą į finalą būtų garantavęs 60,90 metro rezultatas, tačiau sportininkė, po pasirodymo bendravusi su žiniasklaida, neliko per daug nusivylusi tokiu pasirodymu ir teigė, jog yra patenkinta.

– Šis čempionatas sunkus visiems, pati tuo ką tik įsitikinai. Kas šiandien buvo ne taip?

– Tiesiog, gal ne mano diena, galbūt pritrūko metimų. Bet šiaip, viskas gerai. Manau, buvo geras sezonas. Asmeninis rekordas, Lietuvos rekordas, universiados čempionė. Tai viskas labai gerai.

– Kas toliau?

– Ateinantys metai. Pagaliau ilgai lauktos atostogos. Vienu metu jau maniau, kad šis sezonas jau niekada nepasibaigs. O kitą sezoną noriu gerinti rezultatą.

Dėl nepatekimo į finalą per daug nenuliūdusi Liveta Jasiūnaitė: tiesiog pasitaikė ne mano diena

– Liveta, šis sezonas ištęstas, nes čempionatas vyksta rugsėjo, spalio mėnesį. Kaip paskirstyti jėgas, kaip išlaikyti formą?

– Visi skirtingai planavosi šį sezoną. Iš tiesų, šiai dienai jaučiausi tikrai gerai. Galėjau tikrai toliau mesti, bet, tiesiog, ne mano diena. Negalėjau savęs realizuoti.

– Matėme, kad šiame čempionate sportininkams sunkiau. Ar yra išorinis spaudimas stadione?

– Stadionas uždaresnis, gal mažiau juntamas vėjas, bet pretenzijų neturiu. Viskas gerai buvo.

– Kaip sekėsi treniruotėse, apie kokį rezultatą galvojai?

– Iš tiesų, treniruotėse buvo labai sunku. Tie du mėnesiai buvo košmariški. Bet paskutinės treniruotės buvo tikrai geros, iš namų išvažiavau pasitikėdama savo jėgomis, kad galiu kovoti ir mesti toli.

– Pasaulio studentų universiadoje buvo toks epizodas, kai Edžiui Matusevičiui kažką pasakei ir po lemiamo metimo jis iškovojo sidabrą. Ar turėtum jam dabar patarimų?

– Edis pasirengęs, atvažiuos ir parodys ką gali. Tik sėkmės ir noro.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi