2019.09.29 20:41

Įvarčių vakarėlį surengę „Leicester City“ nušlavė „Newcastle United“

LRT.lt2019.09.29 20:41

Sekmadienį vienintelėse sužaistose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Leicester City“ klubas namuose net 5:0 (1:0) sutriuškino „Newcastle United“ futbolininkus.

Puikiai naująjį sezoną pradėję „Leicester City“ po pergalės su 14 taškų kraičiu išlieka trečioje turnyro lentelės pozicijoje. „Newcastle United“, surinkę tik 5 taškus, rikiuosi priešpaskutinėje, devynioliktoje, pozicijoje.

Persvarą šeimininkams jau 16-ąją rungtynių minutę, savo kelyje įveikęs kelių varžovų gynybą, tiksliu smūgiu suteikė portugalas Ricardo Pereira – 1:0.

43-ąją minutę raudona kortele buvo nubaustas „Newcastle United“ žaidėjas Isaacas Haydenas. Saugas bandė pasivyti kamuolį, prie kurio pirmasis nuskubėjo šeimininkų saugas Dennisas Praetas. Siekęs kamuolio, I. Haydenas atviromis kojomis čiuožė į oponento blauzdą. Laimei, šiurpus epizodas nesibaigė trauma D. Pretui, tačiau teisėjas pelnytai išsiuntė I. Haydeną iš aikštės.

Kiekybinės persvaros vaisius „Leicester City“ skinti pradėjo antrojo kėlinio pradžioje.

54-ąją minutę kamuolį valdęs Harvey Barnesas jį perdavė varžovų gynybos paliktam laisvam Jamie Vardy. Anglo koja nesudrebėjo ir kamuolys suspurdėjo „Newcastle United“ vartų tinkle – 2:0.

Jau po 2 minučių smūgį svečių vartų link atliko D. Praetas kamuolys rikošetu atsimušė į „Newcastle United“ žaidėją Paulą Dummettą bei įskriejo tiesiai į svečių vartus – 3:0.

64-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį rungtynėse užfiksavo Jamie Vardy – 4:0.

90-ąją minutę galutinį tašką susitikime padėjo svečių baudos aikštelėje sau progą susikūręs ir įvartį pelnęs Wilfredas Ndidi.