2019.09.29 15:55

Lietuvos rankininkės Europos čempionato atrankos turnyre nusileido juodkalnietėms

LRT.lt 2019.09.29 15:55

Sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje Lietuvos moterų rankinio rinktinė patyrę antrąją nesėkmę iš eilės 2020 m. Europos čempionato atrankos turnyre. Lietuvės 24:32 (14:20) turėjo pripažinti Juodkalnijos rinktinės pranašumą.

Lietuvos rankininkės pirmajame antrosios atrankos grupės mače Vengrijoje 19:33 nusileido šeimininkių rinktinei.

Juodkalnietėms pergalė prieš mūsų šalies rinktinę jau buvo antroji turnyre. Pirmajame susitikime namuose Juodkalnijos rankininkės sutriuškino itales – 41:17.

Dvikovą Klaipėdoje geriau pradėjo lietuvės, kurios pabandė atsiplėšti nuo oponenčių – 3:0. Visgi varžovės atsakė net aštuoniais įvarčiais be atsako ir perėmė iniciatyvą – 8:3.

Po šalto dušo atsigavusi Lietuvos rinktinė kiek stabilizavo situaciją ir kurį laiką neleido juodkalnietėms didinti persvaros.

Kėlinio pabaigoje viešnios grasino susikrauti solidesnę persvarą – 19:11, tačiau iki ilgosios pertraukos lietuvėms pavyko vėl kiek pagerinti situaciją susitikime – 14:20.

Antrajame kėlinyje lietuvės bandė priartėti – 17:22, tačiau tai buvo paskutinis mūsiškių pasispardymas. Netrukus Juodkalnijos rinktinė pelnė 5 įvarčius iš eilės ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 27:17.

Iki rungtynių pabaigos Karolio Kaladinsko ryškiau priartėti nesugebėjo bei patyrė nesėkmę.

Kitas rungtynes Europos čempionato atrankoje lietuvės žais namuose kitų metų kovo mėnesį prieš Italijos rinktinę.

Į 2020 m. Europos čempionatą pateks po dvi geriausias ekipas iš septynių atrankos grupių.