Sportas

2019.09.28 19:57

Jasikevičius: kai prasėdi ant tualeto, nėra lengva išpildyti detales

LRT.lt2019.09.28 19:57

Kauno „Žalgirio“ trenerių štabui prieš šeštadienio dvikovą Kėdainiuose su vietos „Nevėžiu“ teko suktis iš neeilinės situacijos – komandoje praūžęs virusas buvo gerokai praretinęs žaidėjų gretas. Visgi dalis geriau pasijutusių žalgiriečių žaidė LKL čempionato susitikimą, kurį „Žalgiris“ užtikrintai laimėjo (83:57).

Dvikovoje Kėdainiuose žalgiriečiams nepadėjo pasveikti nespėjęs Alexas Perezas.

Po rungtynių apie komandos sveikatos būklę mintimis pasidalino ir vyriausiasis žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius, vaizdžiai išsireiškęs, jog „prasėdėjus ant tualeto, nėra lengva išpildyti detales“.

„Reikia pripažinti, kad komandai buvo sunkios dienos – žaidėjai „užvirusavo“. Septyniems ar aštuoniems krepšininkams buvo nekokia sveikata. Buvo netgi svarstymų nukelti rungtynes. Vėliau taip jau išėjo, jog dalis žaidėjo pasijautė geriau iki tokios būsenos, kad galėtų žaisti. Šioje situacijoje reikia išskirti žaidėjų charakterį. Žinoma, ypač pirmąją rungtynių pusę nedirbo krepšininkų galvos. Kai prasėdi ant tualeto, nėra lengva išpildyti detales. Galime būti patenkinti šiomis rungtynėmis ir pergale. Turime dieną pailsėti ir atsigauti“, – aiškino Šarūnas Jasikevičius.

– Ką galite pasakyti apie varžovų žaidimą?

– „Nevėžis“ žaidė savo krepšinį, o komanda turi neblogą ritmą. Jie žaidžia agresyviai, žaidžia ties pražangos riba, kas yra super. „Nevėžis“ turi jaunų ir talentingų žaidėjų. Tai – tikrai įdomi komanda.

– LKL čempionate sužaidėte trejas rungtynes. Ką galite pasakyti apie komandos naujokus?

– Žinote, kaip ir kiekvienais metais yra žaidėjų, kurie įsivažiuoja greičiau, kiti – lėčiau. Vieni būna geresnėje sportinėje formoje, kiti – prastesnėje. Apie žaidėjus spręsti po trejų rungtynių nėra logikos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.