2019.09.28 16:56

CSKA patyrė antausį jau pirmose sezono rungtynėse

Kurtinaičio klubas šventė pergalę
LRT.lt2019.09.28 16:56

Netikėtą pralaimėjimą pirmose naujojo VTB Vieningosios lygos sezono rungtynėse patyrė Maskvos CSKA (0-1) klubas svečiuose 71:80 (14:23, 18:16, 19:16, 20:25), nusileidęs Krasnojarsko „Jenisey“ (1-0) krepšininkams.

Pirmajame rungtynių ketvirtyje po Nikita Kurbanovo dvitaškių CSKA dar pirmavo – 14:11, tačiau per likusias pusketvirtos minutės maskviečiai taškų nepelnė, o kėlinį „Enisey“ užbaigė spurtu 12:0 ir susikrautu apčiuopiamu pranašumu – 23:14.

„Enisey“ tęsė spurtą ir antrojo kėlinio pradžioje, kuris išaugo net iki 17:0, o skirtumas tarp komandų išaugo iki 14 taškų – 28:14. Antrojo ketvirčio viduryje CSKA dar buvo priartėjusi iki 6 taškų skirtumo (24:30), tačiau po pirmosios mačo dalies „Enisey“ išsaugojo persvarą – 39:32.

Antroje trečiojo kėlinio pusėje Maskvos klubas po Mike`o Jameso dvitaškio atsiliko tik trimis taškais – 45:48. Krasnojarsko krepšininkai atlaikė spaudimą ir prieš lemiamą kėlinį toliau pirmavo – 55:51.

Ketvirtojo ketvirčio metu CSKA krito į dar vieną duobę – 53:66, iš kurios bandė nesėkmingai išlipti iki pat rungtynių pabaigos.

Maskvos CSKA: Janis Strelniekas ir Darrunas Hillardas po 12 taškų, Mike`as Jamesas 11, Nikita Kurbanovas ir Joelis Bolomboyus po 10.

Krasnojarsko „Enisey“: Davionas Berry 23, Tomislavas Zubčičius 18, Garlonas Greenas 12, Dustinas Hogue 11.

Kitose šeštadienį VTB lygoje sužaistose rungtynėse Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (1-0) klubas namuose 79:75 (16:13, 24:18, 20:20, 19:24) palaužė Zielonos Guros „Stelmet“ (0-1) krepšininkus.

Prie pergalės „Chimki“ ekipoje labiausiai prisidėjo Stefanas Jovičius, pelnęs 16 taškų ir atlikęs net 9 rezultatyvius perdavimus, Jonas Jerebko pridėjo 14 taškų, Devinas Bookeris – 10.

„Stelmet“ klubui buvęs „Ryto“ žaidėjas Drew Gordanas surinko 16 taškų. Ludvigas Hakansonas įmetė 13 taškų, Jaroslawas Zyskowkis ir Marcelas Ponitka – po 11.