Sportas

2019.09.28 15:29

Rekordinius nuotolius Matusevičiui teks medžioti be prie elito priartinusios ieties

LRT.lt2019.09.28 15:29

Pasiruošimą pasaulio čempionatui Dohoje (Kataras) tęsiantis Lietuvos ieties metikas Edis Matusevičius dėl aukščiausių vietų kovos ir 90 m nuotolį bus priverstas medžioti be savo ištikimosios „rekordinės“ ieties, kuri sulūžo treniruočių stovykloje Turkijoje.

Apie tai savo asmeninėje feisbuko paskyroje pranešė atleto tėtis Edmundas Matusevičius, itin vaizdingai atsisveikinęs su įrankiu, su kuria jo sūnus pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje – 89,17 m.

„Su giliu liūdesiu ir užuojauta pranešame, kad vakar, nesulaukusi 90 m, iš gyvenimo pasitraukė, nesulaukusi Pasaulio čempionato, geriausia Edžio ,,bendradarbė", nuskridusi tik 89,17 m – „Nemeth“ 85 metrų ietis. Tai skaudi žinia mums prieš pat PČ. LLAF reikės pagalvoti kaip padėti mums prieš OŽ ir įsigyti, manau, 2 „Nemeth`us“ – 85 m ir 90 m“, – apie prieš pasaulio čempionatą nutikusią nelaimę rašė vyriškis.

Turkijoje treniruočių stovykloje paskutinius pasiruošimo darbus prieš skrydį į Dohą atliekantis E. Matusevičius savo pirmajame pasaulio čempionate pasirodymą pradės spalio 5-ąją.

Šį sezoną stabiliai ietį metantis lietuvis jau spėjo debiutuoti „Deimantinės lygos“ varžybose, o rugsėjo pradžioje buvo pakviestas į prestižinį Europos rinktinės ir JAV lengvaatlečių mačą.

Pastarosiose, Turkijoje rugsėjo viduryje vykusiose varžybose, E. Matusevičius ietį geriausiu bandymu nusviedė 78,58 m.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.