Naujienų srautas

Sportas2019.09.27 20:07

Aiškėja Domanto Sabonio ateitis: skelbiama, jog „Pacers“ ruošia jam ilgalaikę sutartį

LRT.lt 2019.09.27 20:07

Domantas Sabonis gali pasirašyti ilgalaikę sutartį su Indianos „Pacers“. Portalas „IndyStar“ praneša, jog lietuviui klubas ruošia kontraktą.

Manoma, jog pasiūlymas turėtų būti pateiktas iki spalio 23 dienos, kai startuoja 2019-2020 metų NBA sezonas.

Šis sezonas bus paskutinis, kuriame D. Sabonio atlyginimą apribos naujoko kontraktas.

Žinoma, apie lietuvį yra abejonių. Vyriausiasis ekipos treneris Nate`as McMillanas teigia, jog lietuvis startiniame penkete žais kartu su Mylesu Turneriu, kuris iki šiol okupavo startinio vidurio puolėjo rolę.

Mūsų tautietis prastai atakuoja iš toli, todėl amerikietis gali daugiau slinktis link tritaškio linijos. Vis dėlto, išlieka neaiškumų, kiek tai gali veikti aikštėje. Net komandos lyderis Victoras Oladipo teigia, jog beveik nėra matęs šių aukštaūgių žaidžiančių kartu ir neįsivaizduoja, kaip tai atrodytų.

Lietuviui taip pat trūksta staigumo, ilgų rankų ir „žaidimo skaitymo“ gynyboje, todėl neaišku, kaip šis tandemas veiks abejose aikštės pusėse.

Praėjusį sezoną ir vasaros pradžoje netrūko gandų, kad D. Sabonis gali būti iškeistas. Tai vis dar išlieka variantu „Pacers“ vadovybei, tačiau bent kol kas manoma, jog mūsų tautiečiui bus pasiūlyta pasilikti Indianoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi