Naujienų srautas

Sportas2019.09.27 10:42

Kriminalas „Nice“ rūbinėje – naujoką iš Danijos apšvarino jaunasis komandos talentas

LRT.lt 2019.09.27 10:42

Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos „Nice“ klubas išgyvena ne pačias maloniausias dienas. „L`Equipe“ skelbia, jog praėjusią savaitę iš komandos rūbinės buvo pavogtas 70 tūkst. eurų vertės naujoko Kaspero Dolbergo laikrodis. Greitai paaiškėjo, jog ilgapirštis yra ne kas kitas, o „Nice“ talentas – Lamine Diaby.

Apšvarintas 21-erių metų danas K. Dolbergas, kurį prancūzų ekipa šią vasarą įsigijo už 20 mln. eurų, laikrodžio pasigedo rugsėjo 16-ąją.

„Nice“ klubo atstovams neišsiaiškinus, kas pavogė prabangų laikrodį, danas kreipėsi į policiją, kuri greitai rado vagį – 18-metį L. Diaby, kuris anksčiau yra žaidęs Prancūzijos U-16, U-17 ir U-18 rinktinėse.

Prancūzų žiniasklaidoje teigiama, jog pričiuptas ir kaltę prisipažinęs L. Diaby atsiprašė K. Dolbergo, tačiau, pranešama, jog pastarasis dar neatgavo savo laikrodžio.

Jaunasis prancūzas bus kviečiamas į policijos apklausą, o „Nice“ žada nubausti L. Diaby. Teigiama, jog perspektyviam futbolininkui gresia pašalinimas iš klubo.

„Nice“ akademijos auklėtinis L. Diaby yra vienas iš didžiausių klubo išaugintų talentų pastaraisiais metais ir kartu su Ignatiusu Ganago buvo vadinami „Nice“ ateities žaidėjais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi