2019.09.27 09:02

Karštas vakaras Turine: akrobatinis Belotti įvartis ir raudona kortelė nežaidusiam Reinai

LRT.lt 2019.09.27 09:02

Ketvirtadienį sužaistose Italijos „Serie A“ futbolo čempionato rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė „AC Milan“ klubas išvykoje 1:2 (1:0), nusileidęs „Torino“ vienuolikei.

Čempionate Milano klubo futbolininkai per penkerias sužaistas rungtynes yra surinkę tik 6 taškus ir užima 13-ąją poziciją. „Torino“ po pergalės pakilo į 6-ąją poziciją turnyro lentelėje ir turi surinkę 9 taškus.

19-ąją minutę susitikime Turine pirmieji į priekį išsiveržė svečiai po to, kai 11 m baudinį realizavo lenkas Krzysztofas Piatekas.

Pirmojo kėlinio metu „AC Milan“ toliau kūrė pavojingas progas prie „Torino“ vartų, tačiau šeimininkus gelbėjo puikiai žaidęs vartininkas Salvatore Sirigu.

Antrojo kėlinio pradžioje K. Piatekas neišnaudojo puikios galimybės padidinti savo komandos persvaros, kuomet po puikaus komandos draugo perdavimo nepataikė iš artimojo nuotolio į vartus.

Neįmuši tu – įmuš tau. Toks posakis tapo realybe 72-ąją minutę. „Torino“ atakos metu puikų smūgį, suklaidinęs vieną iš varžovų gynėjų, atliko Andrea Belotti bei išlygino rezultatą – 1:1.

Netrukus „AC Milan“ žaidėjai ėmė apeliuoti į rungtynių arbitrą ir prašė užfiksuoti vieno iš „Torino“ žaidėjų pražangą. Aistroms pasiekus aukščiausią tašką, raudona kortele buvo „apdovanotas“ ant atsarginių žaidėjų suolo sėdėjęs ir emocijas reiškęs rezervinis 37-erių metų vartininkas Pepe Reina.

Netrukus, 76-ąją min, „Torino“ organizavo dar vieną pavojingą išpuolį. Po netaiklaus komandos draugo smūgio kamuolys nukrito prie A. Belotti kojų, kuris būdamas arčiau vartų, akrobatiniu smūgiu „žirklėmis“ pelnė įspūdingą įvartį ir persvėrė rezultatą – 2:1.

Per likusį laiką progą išlyginti rezultatą turėjo ir svečiai, tačiau prie savo vartų toliau puikiai darbavosi S. Sirigu.