Naujienų srautas

Sportas2019.09.26 10:41

Šešiolikmečio futbolininko grafikas: vakare – įvartis „Old Trafforde“, ryte – psichologijos testas mokykloje

LRT.lt 2019.09.26 10:41

Anglijos trečiosios lygos „Rochdale“ klubas trečiadienio vakare lygos taurės varžybose rimtai kibo į atlapus „Manchester United“ ekipai ir, nors po baudinių serijos nusileido šalies grandams, komandos šešiolikmetis Luke`as Mathesonas šias rungtynes atsimins ilgam.

Vos 16 metų gynėjas antrajame kėlinyje išlygino rezultatą pelnydamas pirmą savo įvartį „Rochdale“ ekipoje, tačiau džiaugtis per daug ilgai negalėjo – jau kitą dieną jo laukė testas mokykloje, rašo BBC.

„Mušiau ir kamuolys skriejo tiesiai į vartus. Nubėgau prie savo sirgalių ir čiuožiau ant kelių. Tai ypatingas, labai ypatingas momentas, – atsiminė žaidėjas.

Trečiadienį turėjau būti mokykloje, bet nebuvau, tačiau eisiu į ją kitą dieną, kai klubas turės laisvadienį ir tada laikysiu savo psichologijos testą, kurį kiti laikė diena anksčiau, negaliu to sulaukti“.

Žaidėjas taip pat įvertino ir klubo bei mokyklos indėlį į jo tobulėjimą.

„Klubas ir mokykla visada mane labai palaikė. Man patinka mokytis, noriu tai daryti ir toliau. Futbolas niekada nėra garantija, negali žinoti, kas nutiks ateityje. Gali būti geriausiu pasaulio žaidėju, tačiau viskas yra įmanoma. Noriu turėti atsarginį planą, jei jo kartais prireiktų“, – aiškino futbolininkas.

Žaidėjas pasižymi puikiais rezultatais ne tik aikštėje, bet ir mokyklos suole, neseniai išlaikęs egzminus aukščiausiu balu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi