Naujienų srautas

Sportas2019.09.25 21:41

Apie Perezo problemas prabilęs Jasikevičius: jo galvoje yra sunkios mintys

LRT.lt 2019.09.25 21:41

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį iškovojo antrąją pergalę LKL pirmenybėse, 81:47 sutriuškinę Pasvalio „Pieno žvaigždes“, tačiau pergalės džiaugsmą užgožė naujienos apie komandos įžaidėjo Alexo Perezo problemas šeimoje.

Kaip skelbė LRT.lt, meksikietis greitu metu gali palikti komandą, nes turi didelių sunkumų šeimoje – sunkiai serga jo tėtis ir senelis.

Apie tai po rungtynių prabilo ir kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius.

„Jam tikrai nėra lengva, kadangi serga ir tėtis, ir senelis. Jis dirba labai profesionaliai, stengiasi, bet, aišku, jo galvoje sunkios mintys. Tai jam nepadeda, bet bandome jį palaikyti.

Klubas daro viską, kad jaustųsi kuo geriau. Su jo darbo etika problemų nėra. Kaip ir kiekvienam naujam žaidėjui, jam reikia laiko, bet situacija dabar šeimoje – nepavydėtina“, – sakė Jasikevičius.

Tiesa, treneris neišsiplėtė kalbėdamas apie tai, ar krepšininkas gali palikti komandą.

„Nežinau. Viskas priklauso nuo jo. Esame patenkinti jo darbo etika ir nusistatymu. Nelinkėčiau niekam patirti to, ką jis išgyvena dabar“, – teigė strategas.

Kalbėdamas apie rungtynes, Š. Jasikevičius pasidžiaugė savo įžaidėjų Luko Lekavičiaus ir Roko Jokubaičio žaidimu.

„Šiai dienai labai svarbu turėti žaidėjų, kurie žino sistemą. Jie (Lekavičius ir Jokubaitis) žino sistemą, geriau jaučiasi. Tai yra logiška ir taip yra kiekvienais metais, nemanau, kad kažkas labai keisis“, – pasakojo treneris.

Š. Jasikevičius taip pat pakomentavo ir tai, kodėl rungtynėse registruotas nebuvo Thomasas Walkupas.

„Turėjome mažą problemėlę su keliu. Kažkiek atliko procedūrų ir nuo rytojaus pradės treniruotis. Labai malonu, kad Karolis (Lukošiūnas) gavo progą debiutuoti ir, kaip matėte, atrodė labai solidžiai, tai apibūdino 5 rezultatyvūs perdavimai“, – jaunajam savo žaidėjui pagyrų negailėjo Šaras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi