Naujienų srautas

Sportas2019.09.25 09:57

Užgeso buvusio Aleknos varžovo disko metimo sektoriuje gyvybė

LRT.lt 2019.09.25 09:57

Buvęs Virgilijaus Aleknos varžovas disko metimo sektoriuje – amerikietis Jarredas Rome`as praėjusį savaitgalį rastas negyvas, praneša „Everett Herald“.

Skelbiama, jog vyriškio mirties priežastis dar nėra aiški.

Dar penktadienio vakarą buvęs sportininkas šventė savo patekimą į Snohomisho apygardos sporto šlovės muziejų. Kazino kartu su draugais buvęs vyras pasijuto blogai ir apie tai pranešė savo bičiuliams.

Grįžus namo, draugai dar tikrino J. Rome`o būklę, tačiau šeštadienio 42-ejų metų amerikietis rastas be gyvybės ženklų.

Praėjusį trečiadienį sportininkas dalyvavo iškilmėse, kuriose jis buvo priimtas į Snohomisho apygardos sporto šlovės muziejų. Buvęs sportininkas tuomet džiaugėsi, jog įkalbėtas mamos, 2003 metais nusprendė tęsti disko metiko karjerą.

Savo karjeroje J. Rome`as dalyvavo 2004 m. Atėnų ir 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse. Atėnuose J. Rome`ui trūko tik 36 cm iki bilieto į finalą. Londone atleto pasirodymas buvo prastesnis. Lietuvis V. Alekna Atėnuose tapo olimpiniu čempionu, o Londone iškovojo bronzą.

Geriausias J. Rome`o karjeros pasiekimas – iškovotas sidabro medalis Panamerikos žaidynėse 2011 metais. Atletas savo karjerą užbaigė 2013 m. Geriausias buvusio disko metiko rezultatas – 68,76 m.

Po karjeros disko metimo sektoriuje amerikietis dirbo treneriu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi