Naujienų srautas

Sportas2019.09.24 16:51

Šakių „Gulbelės” 3×3 krepšinio komanda – pasaulio geriausiųjų dešimtuke

LRT.lt 2019.09.24 16:51

Pergalės skonis Šakių „Gulbelės” 3×3 krepšinio komandai nėra svetimas. Sėkmingi metai ir daug iškovotų triumfo akimirkų Lietuvos ekipą pirmą kartą pakylėjo į geriausių pasaulio 3×3 krepšinio komandų dešimtuką, kuriame šalies rinktinė užima 9-ąją vietą, praneša krepsinionamai.lt.

Šakių „Gulbelės” komandos kelias 3×3 krepšinio pasaulyje prasidėjo praėjusių metų lapkričio 18 d., kai komanda laimėjo „Hoptrans 3×3 Winter Open” turnyrą ir iškovojo Lietuvos žiemos sezono nugalėtojos vardą. Šis garbingas titulas komandai užtikrino teisę atstovauti mūsų šaliai, tampant Lietuvos 3×3 krepšinio rinktine.

Šarūno Vingelio, Aurelijaus Pukelio, Pauliaus Beliavičiaus ir Marijaus Užupio atstovaujama komanda dar rugsėjo pradžioje tapo Europos 3×3 krepšinio čempionato prizininke – iškovojo bronzos medalius. Klubiniuose turnyruose taip pat puikų žaidimą demonstruojanti komanda šiuo metu jau yra iškovojusi piniginių prizų už 73 500 JAV dolerių.

Komandos rėmėjas, mažmeninės prekybos tinklo UAB „Gulbelė” vadovas Arūnas Tarnauskas džiaugiasi stulbinančiais rinktinės rezultatais ir sparčiai augančiu FIBA reitingo taškų kraičiu.

„Komanda įrodė, kad maksimalios pastangos ir įdėtas sunkus darbas atsiperka su kaupu. Lietuvos rinktinė žingsnis po žingsnio užkopė į lyderių poziciją ir šiuo metu garsina šalį būdama tarp dešimt geriausių pasaulio 3×3 komandų”, – didžiuodamasis kalba A. Tarnauskas.

Vieta pasauliniame 3×3 komandų reitinge yra ypač svarbi, nes komandos, lapkričio 1 d. patenkančios į geriausiųjų aštuntuką, pelno bilietus į kitų metų „Masters” turnyrus be jokių papildomų atrankų. Taip pat, pasauliniame trijulių komandų reitinge „Gulbelei“ užkopus į pirmąjį aštuntuką, komandai atiteks 10 tūkst. JAV dolerių premija.

Jau artėjantį savaitgalį komanda kausis Seule vyksiančiame „Challenger” turnyre, o po to vyks į „Masters” turnyrą Džedoje. Komanda jau beveik užsitikrino galimybę varžytis tarp 12-os geriausių pasaulio komandų „World Tour Final” varžybose Japonijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi